Rozrywka

Kiedy znów zobaczymy rodziny królewskie po pogrzebie królowej

Pogrzeb królowej oznaczał koniec dziesięciu dni publicznej żałoby po śmierci Jej zmarłej Królewskiej Mości w dniu 8 września, ale żałoba królewska będzie trwała przez kolejne siedem dni.

POWIĄZANE: Najlepsze zdjęcia z pogrzebu królowej Windsor

Król Karol III, Królowa Małżonka i inni członkowie rodziny królewskiej będą obserwować okres żałoby wraz z personelem dworu królewskiego, przedstawicielami dworu królewskiego pełniącymi obowiązki służbowe, wraz z żołnierzami pełniącymi obowiązki królewskie, co oznacza, że ​​raczej ich nie zobaczymy w nadchodzących dniach przeprowadzić jakiekolwiek zobowiązania publiczne.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Królewski redaktor HELLO! ujawnia, czego można się spodziewać po rodzinie królewskiej

Redaktor królewski HELLO!, Emily Nash, powiedziała, że ​​będzie to „okres refleksji” i czas „regeneracji” po niezwykle pracowitym i emocjonalnym tygodniu dla rodziny królewskiej, w której uczestniczyli w wielu nabożeństwach upamiętniających i czuwania ku czci zmarłego monarchy.

OBEJRZYJ: Król Karol wzruszony w łamiącym serce momencie służby w Windsor

WIĘCEJ: Obejrzyj: Royals, w tym Prince George i Princess Charlotte, śpiewają po raz pierwszy God Save the King

„Ostatnie dziesięć dni było niezwykle intensywnych w szczególności dla króla, ale także dla szerszej rodziny królewskiej i chociaż pogrzeb już się skończył, czeka nas kolejne siedem dni królewskiej żałoby” – powiedziała Emily.

Żałoba królewska trwa przez kolejne siedem dni

„Oznacza to, że nie zobaczymy, jak zajmą się swoimi sprawami tak, jak zwykle, wywiązują się z zobowiązań, występują publicznie. Myślę, że będziemy mieć czas na refleksję i trochę czasu, aby mogli dojść do siebie po tym, co było bardzo trudny osobisty moment w ich życiu”.

Rzuciła również nieco światła na to, jakich zmian możemy się spodziewać w królewskich pamiętnikach króla Karola III i królowej małżonki oraz kiedy może nastąpić koronacja.

Rodzina królewska uczestniczyła w pogrzebie królowej w poniedziałek

„Król Karol ma oczywiście koronację, na którą czekamy i którą należy zaplanować. Nie ma jeszcze wskazówek, kiedy to może się wydarzyć, ale wyobrażam sobie, że stanie się to w ciągu najbliższych sześciu miesięcy” – powiedziała Emily.

OBEJRZYJ: Najbardziej emocjonalne momenty z pogrzebu królowej

„Tej jesieni miały się odbyć trasy koncertowe, ale okaże się, czy którekolwiek z nich nadal będą kontynuowane. przyzwyczajeni do nowej sytuacji i wszystkich tych zmian, poświęcając im trochę czasu”.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button