Rozrywka

Kieron Dyer otwiera się na narastające zmęczenie w oczekiwaniu na ratujący życie przeszczep wątroby

Kieron Dyer otworzył się na narastające zmęczenie, które odczuwa, gdy czeka na ratujący życie przeszczep wątroby.

Były pomocnik Newcastle United i West Ham United cierpi na pierwotne stwardniające zapalenie dróg żółciowych, rzadką chorobę, która powoduje poważne uszkodzenie wątroby. Dyer dowiedział się w zeszłym roku, że będzie wymagał przeszczepu wątroby, aby przetrwać chorobę, i nadal poszukuje dawcy, ale przyznaje, że prawdopodobnie będzie polegał na odejściu kogoś innego.

Teraz rozpoczął swoją walkę o zdrowie, mówiąc Daily Mail: „Czasami są ludzie czekający na przeszczep, którzy mają tylko tygodnie życia.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

„Jestem coraz bardziej zmęczony, ale nie należę do kategorii super-pilnych, więc być może będę musiał poczekać jeszcze kilka miesięcy, aż stan mojej wątroby naprawdę się pogorszy, zanim mnie wezwą. potrzebuję ich.

„Jestem po prostu wdzięczny, że dowiedzieli się, co jest ze mną nie tak. Mam świadomość, że jestem uzależniony od cudzego nieszczęścia, które daje mi szansę na długie i szczęśliwe życie. Jestem dumna z tej osoby, zachęcają do kontaktu z rodziną dawcy po operacji i to jest coś, co zamierzam zrobić.

„Myślę, że dałoby mi to trochę pocieszenia, gdybym znalazł się w sytuacji rodziny, która straciła ukochaną osobę. Straciliby kogoś, kogo kochali i kochali, ale dzięki swojej hojności dali komuś innemu szansę na długie życie.

Kieron Dyer zaliczył ponad 200 występów w Premier League dla Newcastle United, West Ham United i Queens Park Rangers (Zdjęcie: Action Images / Lee Smith)

„Mam nadzieję, że zasłużę na ich dziedzictwo. Nie chciałbym tego schrzanić. Wiem, jak cenna byłaby druga szansa”.

Dyer zakończył karierę piłkarską w 2013 roku w wieku 34 lat i od tego czasu pracował jako trener w byłym klubie Ipswich Town, zarządzając klubem poniżej 23 roku życia, zanim odszedł w marcu tego roku. Zaliczył 225 występów w Premier League dla Newcastle, West Ham i Queens Park Rangers, strzelając 23 gole i zapewniając 36 asyst.

Były prawy skrzydłowy wygrał także 33 występy w reprezentacji Anglii, debiutując na prawym obrońcy w wieku 20 lat w wygranym 6:0 meczu z Luksemburgiem we wrześniu 1999 roku.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button