Rozrywka

Kilka stylizacji „RHOBH” zostało ujawnionych przed zjazdem „trudnego” sezonu 12

Pod koniec każdego sezonu obsada Prawdziwych gospodyń domowych z Beverly Hills zbiera się, by rozlać herbatę na wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Sezon 12 nie jest inny, ponieważ Kyle Richards, Garcelle Beauvais, Erika Jayne, Lisa Rinna, Dorit Kemsley, Crystal Kung Minkoff, Sutton Stracke i Kathy Hilton usiedli z Andym Cohenem 9 września 2022 roku, aby sfilmować trzy- zjazd częściowy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Problemy, które należy rozwiązać, obejmują ciągłe problemy prawne Eriki, nowe waśnie, takie jak ta między Sutton i Dianą, oraz toczące się bitwy, które pozornie się nie kończą (Kyle i Kathy, patrzymy na ciebie). Chociaż z pewnością możemy spodziewać się chaosu na zjeździe, będziemy też mieli oszałamiające spojrzenia, na które będziemy mogli się gapić pośród dramatu.

Źródło: BravoArticle kontynuuje poniżej reklamaErika Jayne i Lisa Rinna opublikowały swoje spojrzenia na spotkanie „RHOBH” w mediach społecznościowych.

Od czasu, gdy kręcono zdjęcia z okazji zjazdu, kilka gospodyń domowych, takich jak Erika Jayne i Lisa Rinna, już uraczyło fanów, aby rzucić okiem na ich modę.

W dniu wydarzenia Erika udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w lustrzanej niebieskiej sukience Retrofete, która kosztuje 2595 USD. Połączyła stylizację z dopasowanymi obcasami na kostkach, wysokim kucykiem i olśniewającymi klejnotami od Stefere Jewelry i Dena Kemp. (Ta ostatnia marka dostarcza również biżuterię na ostatni sezon Bachelorette.)

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ERIKA JAYNE (@theprettymess)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Lisa Rinna również obnosiła się ze swoim wyglądem zjazdowym za pośrednictwem Instagrama. Matka dwójki dzieci przesłała filmik z jej tańca do „Alien Superstar” Beyonce w swojej garderobie, mając na sobie sukienkę w panterkę, która opinała każdą krągłość i podkreślała jej dekolt.

„Płacę im wszystkim w Pyle” – napisała Lisa.

Podczas gdy Lisa najwyraźniej czuła się w dniu zjazdu, komentatorzy na Twitterze nie byli pod wrażeniem wyglądu. Jeden użytkownik, @SammySammyboo24, pochwalił zespół Eriki, ale powiedział, że Lisa mogła zatrzymać swój teaser.

„Myślę, że @lisarinna pojawiła się na zjeździe Jersey Shore w tym stroju” – napisali na Twitterze. „Niewłaściwa sieć Rinna, jesteśmy na Bravo!”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LISARINNĘ (@lisarinna)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Oprócz wyglądu zjazdowego „RHOBH”, podobno ujawniono tabelę miejsc.

Poza wyglądem Lisy i Eriki nie ma zbyt wielu informacji o tym, co reszta obsady będzie nosić, gdy zadebiutuje zjazd. Jednak wiele źródeł opracowało zawsze ważny wykres miejsc zjazdu.

Przez lata tabela miejsc była nieoficjalnym wyznacznikiem tego, kto wniósł do sezonu najwięcej dramatów, kontrowersji i intryg. Członkowie obsady siedzący najbliżej Andy’ego są zwykle znani jako prowadzący serialu, podczas gdy ci najdalej mogą być zagrożeni utratą pracy.

Chcielibyśmy zauważyć, że „tabela miejsc” jest bardziej legendą Bravo, ponieważ wydaje się, że nie ma bezpośredniego wpływu na decyzje dotyczące obsady. Niemniej jednak wielu Housewives OG, takich jak NeNe Leakes, Gizelle Bryant i Kyle Richards, należy do tych, którzy zawsze siedzieli blisko Andy’ego na zjeździe.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Więc prawie te same miejsca siedzące, co podczas ostatniego zjazdu. To jest niedorzeczne. Lisa Rinna i Kyle mający pierwsze krzesło są tak pomieszani. Sutton i Erika zasłużyli na pierwsze krzesła. KROPKA. Znowu będziemy gasić cały zjazd. Byli zmęczeni. Skończyłem #RHOBH https://t.co/q1vqzTpjEa

– Ocena. (@MarkJCampbell) 10 września 2022

W 12 sezonie ROBH Kyle podobno odzyska swoje miejsce na lewo od Andy’ego. Podąży za nią Garcelle z Suttonem na końcu, w tym samym miejscu, w którym siedziała na ostatnim spotkaniu. Kiedy Kathy Hilton dołącza do grupy, zajmie miejsce obok Kyle’a.

Na prawo od Andy’ego będzie Lisa Rinna, a za nią Erika i Dorit. Crystal, podobnie jak Sutton, usiądzie na końcu w tym samym miejscu, co w poprzednim sezonie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nieoficjalna tabela miejsc siedzących nie pokazuje dwóch członków obsady z tego sezonu. Sheree Zampino, która dołączyła do obsady jako „przyjaciel” RHOBH, podobno postanowiła pominąć zjazd. Najnowszy pełnoetatowy członek obsady, Diana Jenkins, wzięła udział w zjeździe zdalnie z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Two T’s In A Pod (@two.ts.inapod)

Oczywiście możemy to wszystko przyjąć z przymrużeniem oka, ponieważ oficjalny wykres miejsc nie został jeszcze opublikowany. Fani będą mogli zobaczyć rzeczywiste miejsca docelowe obsady po tym, jak Bravo wyemituje zwiastun zjazdu. Zapowiedź da fanom znać, kiedy zjazd będzie miał premierę.

W międzyczasie kontynuuj oglądanie nowych odcinków The Real Housewives of Beverly Hills w środy o 20:00 czasu wschodniego na Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button