Rozrywka

Kim był Glenn Hirsch? „Zabójca sosu z kaczki”, 51 lat, który zabił nowojorskiego dostawcę, ginie samobójstwem w domu

QUEENS, NOWY JORK: Glenn Hirsch zyskał sobie przydomek „zabójca sosu z kaczki” po zabójstwie Zhiwena Yana, 45-letniego ojca trójki dzieci. Hirsch rzekomo postrzelił dostawcę z restauracji w klatkę piersiową, gdy realizował dostawy dla Chińczyka restauracja na swoim skuterze w Forest Hills. Po tym, jak został oskarżony o zabójstwo Zhiwen Yan, został zwolniony za kaucją w wysokości 500 000 dolarów. Miał stawić się dzisiaj w sądzie w związku z zarzutami, ale Hirsch został znaleziony martwy kilka godzin przed rozprawą w Sądzie Najwyższym, tj. w piątek 5 sierpnia 2022 r.

REKLAMA

Glenn Hirsch, w gumowych rękawiczkach i trzymający pistolet, został znaleziony martwy na swojej kanapie, całkowicie pokrytej plastikiem, z głośnym dźwiękiem radia w tle, jak donosi New York Post. Według ich źródeł Hirsch najwyraźniej zaplanował swoje samobójstwo w najdrobniejszych szczegółach. Ujawniono również, że oprócz znalezienia kanapy pokrytej plastikowymi i gumowymi rękawiczkami na jego rękach, funkcjonariusze organów ścigania znaleźli również kilkustronicowy list pożegnalny napisany na maszynie. Notatka została znaleziona u stóp rzekomego zabójcy. Wysłał również tę notatkę do swoich prawników, prokuratorów i innych stron zaangażowanych w sprawę, w której zaprzeczył, że zabił Yana, pisząc: „To jest moja deklaracja umierania”.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Kim jest Dorota Hirsch? Żona Glenna Hirscha „zabójca sosu z kaczki” nie przyznaje się do winy po skonfiskowaniu 8 pistoletów

„Powiedział, że musi zrobić to, co powinien”: pracownik McDonalda walczy o życie po tym, jak mężczyzna strzela mu w twarz nad zimnymi frytkami

REKLAMA

Glenn Hirsch popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu na kilka godzin przed przesłuchaniem w Sądzie Najwyższym w hrabstwie Queens.  (Zdjęcie: Mugshot uzyskany wyłącznie przez New York Post)
Glenn Hirsch popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu na kilka godzin przed przesłuchaniem w Sądzie Najwyższym w hrabstwie Queens (Mugshot uzyskany wyłącznie przez New York Post)

Kim był Glenn Hirsch?

51-letni Glenn Hirsch miał w swoich aktach dziewięć wcześniejszych aresztowań, zanim nie przyznał się do zabicia Yana. W domu Hirscha Briarwood gliniarze znaleźli całą lodówkę pełną słodyczy i kwaśnego sosu z kaczki, stąd jego niesławny przydomek. Jego adwokat, Michael Horn, powiedział w oświadczeniu dla Daily Mail: „Funkcjonariusze poszli dziś rano do mieszkania pana Hirscha i znaleźli go martwego, najwyraźniej przez ranę postrzałową – samobójstwo. Wygląda na samobójstwo, była notatka w powiedział, że nie jest winny, że proces nie traktuje go sprawiedliwie. Ale to oczywiście myśli osoby, która była niespokojna, przygnębiona i odmówiła skorzystania z porady.

REKLAMA

Glenn Hirsch, „zabójca sosu z kaczki”, który zabił dostawcę jedzenia Yana, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu.  (Zdjęcie: Fox 5 News/YouTube)
Glenn Hirsch, „zabójca sosu z kaczki”, który zabił dostawcę żywności Zhiwen Yan, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu (Fox 5 News/YouTube)

Horn, w osobnym oświadczeniu, powiedział NY Post: „Zostawił długą notatkę, ale zasadniczo został przytłoczony doniesieniami prasowymi, uwagą mediów i pośpiechem do oczerniania, i nie dbał o swoje zdrowie psychiczne, co jest oczywiście czymś, co musiał zrobić, i popadł w depresję i samobójstwo”.

REKLAMA

Jennifer Wu, prawniczka rodziny Yana, w rozmowie z CBS News stwierdziła: „Właśnie dowiedzieliśmy się, że oskarżony sam się zabił. Rodzina Zhiwena Yana jest w szoku. ”. Hirsch wyszła za mąż za Dorothy Hirsch, która sama została oskarżona o broń po nalocie policji na jej dom w Briarwood, w którym znaleziono osiem pistoletów i amunicję. Dorothy Hirsch, lat 62, nie przyznała się do winy podczas jej postawienia w stan oskarżenia w poniedziałek 1 sierpnia w Sądzie Najwyższym Queens.

REKLAMA

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, rozważa samobójstwo, skontaktuj się z National Suicide Hotline pod numerem 1-800-273-TALK (8255).

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button