Rozrywka

Kim był Young Slo-Be? Kalifornijski raper, 29 lat, zastrzelony w Manteca, fani mówią „ulice cię nie kochają”

MANTECA, KALIFORNIA: W przerażającym incydencie 29-letni raper Young Slo-Be został zastrzelony w piątek rano, 5 sierpnia. Pochodzący z Kalifornii, który stał się wirusowy w swoim singlu „I Love You”, został zastrzelony w Manteca 100 blok Trevino Avenue. Według CBS, policja Manteca zareagowała na incydent ze strzelaniną, a funkcjonariusze dowiedzieli się później, że ofiara płci męskiej doznała śmiertelnych obrażeń. Jak dotąd w sprawie nie dokonano żadnych aresztowań.

Mówiąc o zastrzeleniu i zabiciu raperów, artysta VNZA został zamordowany w Missouri w czerwcu 2021 roku. Brooklyński raper Supa Gates również spotkał się z podobnym losem po tym, jak został kilkakrotnie postrzelony w St John’s Place w pobliżu Troy Avenue w Crown Heights w kwietniu 2021 roku. KTS Dre również trafił na nagłówki gazet po tym, jak został postrzelony 64 razy w głowę i inne części ciała w lipcu 2021 roku. Raper z Bay Area Mike Darole był kolejnym hiphopowym artystą, który został śmiertelnie postrzelony podczas próby napadu w maju 2021 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kto zabił Rollie Bands? Raper zastrzelony po odważnych wrogach, by „podciągnąć się” przy jego łóżeczku

REKLAMA

Kto zabił FBG Cash? Raper, 31 lat, zastrzelony w Chicago, towarzyszka ranna

Kim był Young Slo-Be?

Prawdziwe imię Young Slo-Be to Disean Jaquae Victor, który dorastał w Stockton w Kalifornii. Zdobył sławę w 2018 roku piosenką „Smurkish Wayz” na SoundCloud i YouTube. Jego niedawno wydany singiel zatytułowany „I Love You” stał się sensacją na TikTok, a piosenka przekroczyła milion wyświetleń na YouTube. Znany był także z utworów takich jak „NGH”, „Unforgivable”, „The Association” i innych.

Na Instagramie nieżyjący już artysta hip-hopowy rozkoszował się swoimi 100 tysiącami obserwujących, ale zachował bardzo osobiste życie rodzinne. W wywiadzie dla Passion of the Weiss raper opowiedział o tym, co wciągnęło go w branżę rapową. „To właśnie skłoniło mnie do rapowania – mój tata i mój wujek” dodając: „Chodziłem tam i ich odwiedzałem, a wszyscy patrzą na niego, śpiewając jego piosenki i wszelkiego rodzaju s**t. Chciałbym tego.

REKLAMA

Mówiąc o jego śmierci, ponure wieści potwierdziła niezależna wytwórnia Thizzler on the Roof. W hołdzie na Twitterze i Instagramie napisali: „Rest In Peace Young Slo-Be. Jesteśmy zdruzgotani, gdy ogłaszamy, że wschodząca gwiazda @youngslobe2100 została zastrzelona dziś rano. To był zaszczyt pracować ze Slo-Be przez ostatnie kilka lat i jesteśmy załamani, że możemy się pożegnać. Nasze serca są ciężkie, a nasze kondolencje składamy jego rodzinie i bliskim.”

REKLAMA


REKLAMA


„RIP Young Slobe, te ulice cię nie kochają”

Użytkownicy mediów społecznościowych gromadzili się na Twitterze, aby złożyć ostatnie hołdy wschodzącej gwieździe hip-hopu. „Cholera banda nienawidzących ** m*fo’s w komentarzach, którzy wyraźnie nie mają pojęcia o muzyce. ODP Młody Slo-be. W zeszłym tygodniu po prostu wpadałem na Younga Slobe’a Bryanta 3x przy powtórzeniu”, powiedział jeden z użytkowników, gdy inny opublikował: „Po prostu musiałeś tam być. ODP Młody Slob. Odeszło zbyt szybko. Inny wtrącił się: „Bracie, dlaczego Zachód wciąż to robi… Bris, Drakeo, Young Slobe… cholera nikczemny”.

Następny napisał na Twitterze: „RIP Young Slo-Be. Naprawdę się pojawiło, przez chwilę byłem jednym z moich ulubionych artystów. Bardzo smutny. Myślałem o „Don’t Kome 2 My Funeral”, kiedy rozeszła się wiadomość. W międzyczasie ktoś powiedział: „Ktoś powiedział, że Sike bruh młody slobe nie może umrzeć”. Jeden dodał: „RIP young slobe, te ulice cię nie kochają”, a drugi stwierdził: „Nie wiem, kim jest ten brat, ale chcę powiedzieć, że nadal jest moim bratem. Spoczywaj w niebie, młody królu. Obyś znalazł spokój w śmierci, którego nie mogłeś znaleźć w życiu”.

REKLAMA


REKLAMAREKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button