Rozrywka

Kim byli David Sigers i James Thomas? Weteran armii amerykańskiej i ojciec 4 zabitych w podwójnym zabójstwie w stylu egzekucji

MACCLENNY, FLORYDA: Według zastępców z biura szeryfa hrabstwa Baker, 1 sierpnia David „Daniel” Sigers i James Michael „Bo” Thomas zostali znalezieni martwi z wieloma ranami postrzałowymi w domu przy Sawtooth Road 1 sierpnia. tak wiele lat od zabójstwa w Baker County na Florydzie, że nie pamięta ostatniego. Na konferencji prasowej 3 sierpnia Rhoden powiedział: „Przeprowadzono sekcję zwłok… Możemy powiedzieć, że te dwie ofiary zostały brutalnie zamordowane i mogły być celem. Nie popełnijmy tego błędu: to było morderstwo w stylu egzekucji”.

REKLAMA

Szokujące szczegóły incydentu przerażają ludzi w tym słabo zaludnionym hrabstwie liczącym około 30 000 osób, ponieważ sprawa pozostaje tajemnicą, bez znanych podejrzanych i żadnego znanego motywu. Śledczy sądzili, że zostali zastrzeleni w weekend. „Deputowani weszli do rezydencji i znaleźli dwóch dorosłych mężczyzn w różnych częściach domu zmarłych z powodu ran postrzałowych” – podało biuro szeryfa, zgodnie z Miami Herald.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Kim jest Bruno Krupp? Film pokazuje influencerkę pędzącą na rowerze przed śmiertelnym uderzeniem 16-latka

„WIEMY, jak umarła”: mama Gabby Petito nazywa przyznanie się Briana Laundrie do zabójstwa z litości „śmieszną”

REKLAMA

Deputowani oferują nagrodę w wysokości 5000 dolarów każdemu, kto ma informacje dotyczące morderstwa dwóch mężczyzn w Macclenny. Program pomocy przy zatrzymaniu karnym (CAAP) Stowarzyszenia Szeryfów Florydy (FSA) połączył siły z biurem szeryfa, aby zbadać sprawę podwójnego zabójstwa. Wśród szczegółów, które nie zostały ujawnione, znalazły się: ile razy mężczyźni zostali zastrzeleni, dlaczego śledczy uważają, że byli celem i dlaczego miejsce zbrodni jest określane jako „brutalne”. Rhoden powiedział również, że nie ma dowodów na to, że zabójstwa są związane z narkotykami. Sigers nie miał historii kryminalnej, a Thomas miał w swoich rejestrach tylko „kilka drobnych wykroczeń”, mówią urzędnicy.

REKLAMA

Śledczy proszą sąsiadów o zgłoszenie, jeśli w weekend zauważyli jakieś dziwne lub nietypowe działania. „Nie ma nic, co byłoby za małe”, mówi Rhoden. Nekrolog informuje, że wydarzyło się to w domu Sigersa, gdzie prowadził „spokojne, prywatne życie”. „Przebywał przez całe życie w Baker County”, który grał na nosie dla drużyny piłkarskiej Baker High Wildcats i służył w armii amerykańskiej, mówi nekrolog.

REKLAMA

Thomas również dorastał w Macclenny i uczęszczał do liceum Baker High, zgodnie z jego nekrologiem. Był właścicielem Bo Thomas Construction LLC i był ojcem czwórki dzieci. Obaj mężczyźni byli zapalonymi myśliwymi i utalentowanymi muzykami, a Thomas służył jako członek Whisky Moon String Band i Modern Day Troubadours, jak głosi jego nekrolog. Nie ma dowodów na „bezpośrednie zagrożenie” dla ludzi żyjących na słabo zaludnionym obszarze, mówi biuro szeryfa. Nie uspokoiło to jednak obaw ani nie powstrzymało spekulacji na temat motywu. Wiele osób ma pytania, na które obecnie nie ma odpowiedzi.

REKLAMA

„Jak myślisz, dlaczego byli celem? Jeśli byli celem, skąd możesz wiedzieć, że nie będą atakować kogoś innego na tym samym obszarze? – zapytała Angie Vlacos Sams na stronie biura szeryfa na Facebooku. „Oczywiście zrobiła to więcej niż 1 osoba. Musiało to być 2 lub więcej” – napisał Micah Morrison. „Ktoś coś wie! Ludzie rozmawiają – powiedział Eric Howard. „Odmów modlitwę, zamknij wszystkie drzwi i miej pod ręką broń” – napisała Michelle Dawn Lowe Baughman.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button