Rozrywka

Kim jest agent Ezry Millera? ŻADNE oświadczenie przedstawicieli aktora, mimo że gwiazdy NADAL brakuje

Ezra Miller, który używa ich/ich zaimków, wywołał wiele chaosu w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ciągle mieli kłopoty z organami ścigania, ale problem nasilił się, gdy rodzina należąca do plemienia Standing Rock Sioux ujawniła publicznie niepokojące doświadczenia, które oni i ich córka mieli z aktorem.

Adwokat Lakoty i założyciel Last Real Indians, Chase Iron Eyes i jego żona pediatra Sara Jumping Eagle oskarżyli 29-letniego aktora o uwodzenie, maltretowanie i manipulowanie ich 18-letnią córką Tokata Iron Eyes. Rodzice Tokaty twierdzili, że drapieżne zachowanie Miller wobec ich dziecka zaczęło się, gdy miała zaledwie 12 lat. Miller rzekomo dał Tokacie nielegalne narkotyki, aby utrzymać ją pod kontrolą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Broń, narkotyki i „drapieżnik”: narastający problem, którym jest Ezra Miller

Kim jest Tokata Iron Eyes? Rodzina nastolatka twierdzi, że Ezra Miller „przejął nad nią kontrolę”

Rodzice Tokaty otrzymali teraz nakaz ochrony przed Millerem z sądu plemiennego Siuksów Stojącej Skały, który uniemożliwia aktorowi „Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a” nawiązanie kontaktu z Tokatą i jej matką przez następne 30 dni. Nakaz wymaga również od Millera „pozostania w tym okresie w odległości co najmniej 100 jardów od miejsca zamieszkania rodziny w Południowej Dakocie”.

Tokata Iron Eyes przemawia podczas wydarzenia All It Takes Lasting Legacy w siedzibie firmy Earth Friendly Products (ECOS), aby uczcić przywództwo młodzieży w dniu 28 kwietnia 2018 r. w Cypress w Kalifornii. (Zdjęcie: Vivien Killilea/Getty Images for All It Takes)

Ale wyrok sądu nie został jeszcze doręczony Millerowi, ponieważ gwiazda „Flash” jest podobno w biegu i uważa się, że Tokata też jest z nimi. Chase podobno powiedział: „Tak bardzo się poruszają [that] utknęliśmy w tej prawnej otchłani i nie możemy ich obsłużyć w miejscu, w którym przebywają wystarczająco długo”, przed dodaniem: „Byli niespokojni. Unikali służby, a teraz wywierana jest na nich presja publiczna, by podjęli decyzję, co bardzo nas martwi o niestabilną naturę Ezry. … Bardzo ciężko pracujemy, aby ten nakaz został egzekwowany, gdziekolwiek się znajdują”.

Doniesiono, że Miller usunął ich konta w mediach społecznościowych po drwieniu z gliniarzy, którzy ich szukają. Najwyraźniej zabrali się do swojej relacji na Instagramie, aby powiedzieć takie rzeczy, jak „Nie możesz mnie dotknąć, jestem w innym wszechświecie” i „Wiadomość z innego wymiaru”, zanim całkowicie usunęli stronę. Inna, teraz usunięta, myląca wiadomość brzmiała: „Jestem chroniony przed negatywnymi ludźmi i ich złymi intencjami. Mojego ducha, umysłu, ciała, duszy + sukcesu nie zmienia niczyja zazdrość. jestem chroniony przed wszelkimi negatywami [illegible] ludzie próbują mnie rzucać. Podświadomie i świadomie. Oczyszczam wszystkich i wszystkich ukrytych rówieśników, którzy są ukrytymi wrogami.”

Ezra Miller uczestniczy w wydarzeniu z okazji 15. rocznicy CFDA / Vogue Fashion Fund w Brooklyn Navy Yard 5 listopada 2018 r. w Brooklynie w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Roy Rochlin/Getty Images)

Kim jest agent Ezry Millera?

Chociaż miejsce pobytu Millera jest kompletną tajemnicą, ich agent i prawnicy również nie skomentowali oskarżeń, z którymi obecnie boryka się Miller. Według Hollywood Reporter Scott Metzger jest agentem aktora.

Scott Metzger (L) z Rachel Dratch na CAA New York Party 10 czerwca 2022 w Nowym Jorku (zdjęcie: Jenny Anderson/Getty Images dla CAA)

Metzger dołączył do działu talentów filmowych CAA w 2020 roku. Wcześniej pracował w Paradigm jako partner zarządzający. Pracował w Paradigm przez 20 lat, rozpoczynając karierę jako asystent w dziale lektora, zanim przeniósł się do filmu, telewizji i teatru, by w 2003 roku zostać pełnoprawnym agentem.

Domniemane przestępcze działania Millera wzbudziły również kilka pytań o to, ile jego agent wiedział o działalności Millera. Niedawno Cade Onder, który podobno jest entuzjastą gier wideo, filmów i „entuzjastą kurczaka”, zabrał się na Twittera, by smagać ludzi związanych z Millerem. Onder napisał na Twitterze: „Gdzie są przyjaciele/agent/zarząd Ezry Millera? kiedy WB wkroczy i powie „patrz, wypuścimy flasha, ale nie pracujemy już z Ezrą” lub dosłownie nic nie zrobimy. to trwało zbyt długo i nie wierzę, że nikt nie może tego powstrzymać”.

Ezra Miller uczestniczy w brytyjskiej premierze filmu „Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda” na Cineworld Leicester Square 13 listopada 2018 r. w Londynie, Anglia. (Zdjęcie: John Phillips/Getty Images)


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button