Rozrywka

Kim jest Angelo Garcia? Były kolega z zespołu Menudo, 46-letni Ricky Martin, ujawnia, że ​​został „zgwałcony w wieku 11 lat”.

Nowy dokument HBO Max, który uchwycił życie boysbandu Menudo, dał nam kilka szokujących rewelacji. Jak ujawnił sam zwiastun, ich menedżer Edgardo Diaz wymyślił formułę boysbandu, w którym każdy członek zostanie zastąpiony, gdy tylko osiągną wiek 16 lat, co utrzyma rotację przy życiu. Chociaż formuła odniosła ogromny sukces i pozwoliła tym portorykańskim artystom przebić się, miała swoją cenę. Członkowie tacy jak Angelo Garcia ujawnili swoje życie, podczas gdy w Menudo było wszystko o narkotykach, seksie i rock and rollu. Doszło do tego, że został zgwałcony w wieku 11 lat.

W dokumencie HBO Max zatytułowanym „Menudo: Zawsze młodzi” ujawniono, że wielu muzyków cierpiało z powodu przedwczesnego kontaktu z narkotykami, zastraszania i tak dalej. Garcia dołączył do boysbandu tuż po tym, jak skończył 11 lat i mówi, że został zgwałcony w pokoju hotelowym przez nieznanego mężczyznę, który nawet podawał mu alkohol w latach 1988-90. Garcia powiedział: „Wszystko, co pamiętam, to to, że zemdlałem. Kiedy się obudziłem, byłem nagi i krwawiłem, więc wiedziałem, że zostałem przebity. dywan… Byłem bardzo zdezorientowany i nie rozumiałem.” Jednak jego historia na tym się nie skończyła. Wyjawił, że był kilkakrotnie molestowany: „Podczas mojego pobytu w Menudo zostałem zgwałcony kilka razy i w ten sposób drapieżniki mnie wykorzystały”.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Kim są żony Paula Haggisa? Nagrodzony Oscarem reżyser „zbankrutował” po wcześniejszych zarzutach o gwałt

Kim są żony Paula Haggisa? Nagrodzony Oscarem reżyser „zbankrutował” po wcześniejszych zarzutach o gwałt

Edgardo, menedżer, był pomysłodawcą całej koncepcji. Szukał młodych chłopców, zwłaszcza z biednych rodzin i tych, którzy zrezygnowali z kawałka władzy rodzicielskiej. był opisywany jako „ojciec zastępczy” zespołu, był także menadżerem i producentem. Dokument dalej ujawnia, że ​​prawie 32 chłopców pracowało w zespole na przestrzeni 20 lat i większość z nich była molestowana, uwikłana w skandale narkotykowe i uciskana przez warunki pracy.Kim był Angelo Garcia?

Anglo Garcia ma teraz 46 lat, ale wciąż żyje z traumą. Do tej pory jego największym osiągnięciem pozostaje sława, którą zdobył dzięki współpracy z Menudo. Jednak nadal udało mu się nadążyć za swoją karierą. Kiedyś był gwiazdą popu, teraz zajmuje się stylizacją włosów i określa się jako artysta estradowy i „zarządzanie muzyką ikon”. Po tym, jak Menudo wydało swój pierwszy album w 1977 roku, Garcia dołączył do zespołu 11 lat później. Ledwo mówił po hiszpańsku, kiedy brał udział w przesłuchaniu do zespołu. Po 3 latach z zespołem podpisał kontrakt z World Wide Entertainment, który później sprzedał swój kontrakt nagraniowy Warner Bros.

Garcia dzielił zespół z Sergio Blassem, Rawym Torresem i Robertem Avellanetem, którzy ponownie spotkali się w 2005 roku na trasie pod nazwą „Los Ultimos Heroes”. Piosenkarz miał ciężkie życie, ponieważ nie był tylko napastowany seksualnie w zespole. W swoim wywiadzie dla programu Dr. Zoe Today ujawnił, że był molestowany przez sąsiada, gdy miał 8 lat, w boysbandie „Menudo” przez nieznanych mężczyzn i jego szkolnego nauczyciela po odejściu z zespołu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button