Rozrywka

Kim jest Bruno Krupp? Film pokazuje influencerkę pędzącą na rowerze przed śmiertelnym uderzeniem 16-latka

Niepokojące nagranie z ochrony pokazuje brazylijskiego influencera jadącego z dużą prędkością na rowerze, po czym zderza się z 16-latkiem i zabija go. Dwudziestopięcioletni Bruno Krupp, model i influencer, był widziany na drodze tuż przed śmiertelną kolizją na swoim motocyklu Yamaha w sobotę. Jego rower uderzył w 16-letniego Joao Gabriela Cardima Guimaraesa, gdy przechodził przez ulicę z matką.

Według Globo, noga ucznia została odcięta przy uderzeniu i rzucona 50 jardów dalej na trawnik. Krupp podobno śmigał na motocyklu Yamaha bez prawa jazdy ani tablicy rejestracyjnej z niezwykłą prędkością.

REKLAMA

ZWIĄZANE Z

Czy Alyssa Milano wszystko w porządku? Aktorka w zagrażającym życiu wypadku samochodowym, ratuje życie wujka poprzez resuscytację krążeniowo-oddechową

Trzech młodych ludzi ginie w ognistym wypadku, gdy „upośledzony” kierowca uderza w barierkę w szybkim pościgu z policją

REKLAMA

Film pokazuje Joao leżącego w kałuży krwi, tracącego przytomność, z przerażoną matką przytuloną do swojego jedynego dziecka. Jej szloch został uchwycony na bolesnym nagraniu, gdy kołysze 16-latkę, która zmarła przed przybyciem pomocy. Jego odciętą nogę przechowywano w pojemniku termicznym w nadziei, że przeżyje. Débora Cardim, jego pogrążona w żalu ciotka, powiedziała: „Moja siostra jest przygnębiona żalem. Wszyscy. Zniszczona przez utratę jedynego wnuka, jedynego dziecka”.

REKLAMA

Po śmiertelnym zderzeniu Krupp, który również był leczony w szpitalu z powodu obrażeń, został zatrzymany w środę rano i oskarżony o morderstwo z premedytacją. Zostanie zatrzymany w szpitalu, gdzie ma przejść operację obojczyka, do czasu zwolnienia go przez personel medyczny.

Sędzia Maria Isabel Pena Pierant stwierdziła, że ​​uwolnienie Kruppa „zagrażałoby porządkowi publicznemu, będąc koniecznym ograniczeniem, aby uniknąć popełnienia przestępstw tego samego rodzaju”.

REKLAMA

Joao właśnie wyszedł z przyjęcia urodzinowego ze swoją matką, Marianą Cardim, i spacerował po plaży przed powrotem do domu, gdy Krupp, który jechał z prędkością ponad 90 mil na godzinę, zderzył się z nim.

Raporty mówią, że zaledwie trzy dni przed śmiertelnym zderzeniem zhańbiony influencer został ukarany grzywną za jazdę bez prawa jazdy. Według lokalnych mieszkańców Krupp był dobrze znany z lekkomyślnej jazdy na swoim szarym motocyklu. „Jest dobrze znany; spędza tu każdy weekend” – powiedział pracownik kiosku, który widział incydent i rozmawiał z Globo. „Kiedy patrzymy na te głośne motocykle, są już daleko. Przelatują tu od czasu do czasu”.

REKLAMA

Krupp umawiał się kiedyś z Sarah Poncio, modelką i influencerką.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button