Rozrywka

Kim jest David Manpearl? Bohater sąsiada próbował wyciągnąć Anne Heche z płonącego samochodu

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Mężczyzna mieszkający w pobliżu miejsca, w którym Anne Heche miała prawie śmiertelny wypadek samochodowy w piątek, 5 sierpnia, podzielił się przerażającymi szczegółami wypadku, w którym aktorka była w stanie krytycznym. David Manpearl ujawnił, że widział Mini Clubmana Heche pędzącego na ulicy Mar Vista, zanim wpadł na dom.

REKLAMA

Manpearl powiedział, że prędkość pojazdu wynosiła wówczas około 90 mil na godzinę. Jego kamera dzwonka u drzwi zarejestrowała tragedię, jak się rozwijała. Powiedział: „Około 10:50 usłyszałem przejeżdżający samochód i wyjrzałem przez okno, gdzie zobaczyłem, jak samochód jedzie z prędkością około 90 mil na godzinę. W ciągu kilku sekund usłyszałem głośny trzask, w którym wybiegłem na zewnątrz w moich japonkach, ponieważ wiedziałem, że ktoś został ranny i chłopak miał rację.

REKLAMA

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

Dlaczego Anne Heche i Ellen DeGeneres się rozstali? Jak związek kosztował aktorkę jej karierę filmową

Czy Anne Heche jeździła pod wpływem alkoholu? Aktorka, 53 lata, widziana z „butelką z wódką” w samochodzie przed PRZERAŻAJĄCYM wypadkiem

W wywiadzie dla DailyMail wyjaśnił: „Zanim podszedłem do samochodu, zobaczyłem mieszkankę domu stojącą boso w gruzach. Była w szoku i gorączkowo poprosiła mnie o pomoc w wyprowadzeniu jej zwierząt z domu. żeby zdobyć smycze dla swoich dwóch małych psów i wyprowadziła ją z domu, miała ze sobą dwa psy i żółwia.

REKLAMA

Anne Heche brała udział w wypadku samochodowym i pozostawiła ją z ciężkimi oparzeniami.  Została zabrana na noszach do szpitala w Los Angeles.  (Zdjęcie: Fox 11 News)
Anne Heche zabrana na noszach przez personel ratunkowy do szpitala w Los Angeles w piątek, 5 sierpnia (Fox 11 News)

Manpearl powiedział DailyMail, że podszedł do pojazdu i stwierdził, że kierowca utknął między poduszką powietrzną a siedzeniem. Powiedział, że próbował porozmawiać z tą osobą, aby upewnić się, że nic jej nie jest. „Próbowałem z nią porozmawiać kilka razy, pytając, czy wszystko z nią w porządku, ale nie odpowiadała, więc musiałem się zbliżyć. Udało mi się otworzyć tylne drzwi samochodu i wczołgać się do połowy. Tym razem, kiedy zapytałem ją, czy wszystko z nią w porządku, odpowiedziała, że ​​nie” – twierdził.

REKLAMA

Mężczyzna powiedział również, że ponownie próbował dowiedzieć się, czy Heche jest w porządku i poprosił ją, aby podniosła rękę, ale nie mogła. W tym momencie poczuł na sobie wodę i wkrótce odkrył, że to inny sąsiad spryskiwał pojazd wodą, ponieważ zapalił się, który rozprzestrzenił się na dom. „Próbowałem ponownie z nią porozmawiać i zauważyłem, że robi się smokey, a płomienie były teraz po mojej prawej i lewej, więc szybko wyszedłem z samochodu” – stwierdził Manpearl.

REKLAMA

Anne Heche uczęszcza
Anne Heche uczestniczy w nowojorskiej premierze „The Best Of Enemies” w AMC Loews Lincoln Square 4 kwietnia 2019 r. w Nowym Jorku (Jamie McCarthy/Getty Images)

Manpearl powiedział, że po wyjściu z pojazdu próbował pomóc sąsiadowi w gaszeniu płomieni. Wkrótce jednak przekonałem się, że to nie ma sensu bo dom był prawie zniszczony. Do tego czasu przybyło również około 10 wozów strażackich. Manpearl dodał: „Byłem pewien, że kierowca nie żyje. Że się spaliła. Gaszenie płomieni, wyciąganie samochodu i wyciąganie jej z samochodu zajęło straży pożarnej co najmniej 30 minut. że to była Anne Heche. Myślę, że wiedziałem, że miała problemy w przeszłości.

REKLAMA

Anne Heche bierze udział w 27. dorocznym wyścigu, aby Erase MS: Drive-In To Erase MS w Rose Bowl 4 września 2020 r. W Pasadenie w Kalifornii.  (Zdjęcie autorstwa Rich Fury/Getty Images dla Race to Erase MS)
Anne Heche bierze udział w 27. dorocznym wyścigu, aby Erase MS: Drive-In To Erase MS w Rose Bowl 4 września 2020 r. W Pasadenie w Kalifornii (Rich Fury / Getty Images)

Zgodnie z wcześniejszym raportem, policja powiedziała: „Kierowca pędził ulicą mieszkalną i wjechał na odległość 30 stóp do domu. Mini Cooper biorący udział w wypadku przyspieszył i prawdopodobnie uderzył w krawężnik, zanim wystartował z odległości ponad dwóch stóp przez podwórko i do domu.” Dodał też, że kiedy samochód rozbił dom, osoba tam mieszkająca była na podwórku, więc nic im się nie stało.

REKLAMA

KULTOWE HISTORIE

Czy Kim Kardashian i Kanye West wracają do siebie? Pozy gwiazd w kolekcji Yeezy po rozstaniu z Petem Davidsonem

Wewnątrz niespokojnego życia Anne Heche: od śmierci w wypadku samochodowym rodzeństwa po historię chorób psychicznych i narkotyków

Brian Humphrey ze Straży Pożarnej w Los Angeles powiedział NBC Los Angeles: „Pięćdziesiąt dziewięć strażaków zajęło 65 minut, aby uzyskać dostęp, ograniczyć i całkowicie zgasić uparte płomienie w mocno uszkodzonej konstrukcji i uratować jedną dorosłą kobietę znalezioną w pojeździe, która została przewieziony do szpitala rejonowego przez ratowników LAFD w stanie krytycznym.”

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button