Rozrywka

Kim jest dyrektor kreatywny Eriki Jayne, Mikey Minden?

Kiedy Erika Jayne zdecydowała się rozpocząć karierę muzyczną, nie szczędzono żadnych wydatków. Jej pierwszy w historii album „Pretty Mess” został wydany w 2009 roku i mniej więcej w tym czasie ścieżki Jayne skrzyżowały się z Mikey’em Mindenem. Przed spotkaniem z Jayne Minden wyrobił sobie markę w świecie Hollywood jako choreograf, reżyser i aktor. Według jego strony internetowej, Minden był dyrektorem artystycznym Pussycat Dolls, a także pracował dla takich gwiazd jak Paris Hilton, Pink, Usher i wielu innych.

Minden powiedział Bravo, że poznał Jayne’a około 2009 lub 2010 roku. „Dostałem telefon z mojej agencji, że ta nowa gorąca taneczna diva pop jest zainteresowana spotkaniem” – wspomina Minden. „Spotkaliśmy się w hotelu Beverly Hills na lunch i od razu kliknęliśmy”. Minden wyjaśnił, że jeśli chodzi o Jayne, „[We’re] myśląc: „Jak możemy to popchnąć? Jak możemy uczynić to teatralnym?”

Przez lata Minden wyreżyserował wszystkie osiem teledysków Jayne i zajmował się wszystkimi kreatywnymi aspektami kariery Jayne. „Wszystko, co zrobiłem z Eriką, jest zawsze wierne temu, kim ona jest i co próbuje wyrazić, czyli fantazją, miłością, ucieczką, blichtrem, przepychem, zabawą — to jej słowa” – powiedział Minden do Bravo. Podczas gdy pracował pod kierunkiem Jayne, zajmował się również reżyserią projektów dla dziewczęcej grupy Girlicious i Nii Sioux z „Dance Moms”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button