Rozrywka

Kim jest Emily Gorelik? Gwiazda „Real Girlfriends in Paris” postanowiła zostać w Paryżu po jednej wycieczce jako student

PARIS, FRANCJA: Bravo jest liderem w dostarczaniu najlepszych programów typu reality show, takich jak „Brudny John”, „Prawdziwe gospodynie z Dubaju”, „Żonaty z medycyną”, „Southern Charm” i tak dalej. Całkowicie nowa oferta dla widzów i widzów na całym świecie to dziwaczny, ale pełen zabawy serial rzeczywistości zatytułowany „Prawdziwe dziewczyny w Paryżu”. Serial jest inspirowany hitem światowego giganta Netflix „Emily In Paris”.

REKLAMA

Długo oczekiwana seria będzie miała światową premierę 5 września 2022 r., do godziny 21:00 czasu wschodniego na Bravo. Oficjalne streszczenie programu opisuje, że ta seria będzie śledzić sześć młodych kobiet w wieku 20 lat, a mianowicie Anya Firestone, Emily Gorelik, Margaux Lignel, Kacey Margo, Adja Toure i Victoria Zito. Wszyscy są amerykańskimi ekspatami i wszyscy są przygotowani na rozpoczęcie swojej najdzikszej przygody w najpiękniejszym mieście miłości, Paryżu. Mówiąc o obsadzie, można powiedzieć, że wszystkie są mieszanką odważnych i odważnych, a także intrygujących na swój sposób, ale spośród nich wszystkich jedną z najciekawszych jest Emily Gorelik. Zanim serial będzie miał globalną premierę we wrześniu 2022 roku, przyjrzymy się, jak Emily została lokalną paryżanką po zaledwie jednej wycieczce do miasta miłości jako studentka.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Prawdziwe dziewczyny w Paryżu”: Kim jest Anya Firestone? Poznaj krytyka sztuki, który współpracował z Christianem Diorem i Harper’s Bazaar

REKLAMA

Kto jest najbogatszym członkiem obsady „Prawdziwych dziewczyn w Paryżu”?

Kim jest Emily Gorelik?

Emily, gwiazda „The Real Girlfriends in Paris”, po raz pierwszy odwiedziła Francję, kilka lat temu jako studentka na Uniwersytecie Nowojorskim. Po tej jednej wycieczce postanowiła zostać z powrotem. Co ciekawe, Emily spędziła ostatnie dwa lata naprawdę ciężko pracując nad swoimi umiejętnościami francuskiego w Paryżu. Emily jest dumna ze znajomości francuskiego na tyle, by umawiać się z francuskimi chłopcami. Czerpie satysfakcję z możliwości zamawiania w kawiarniach, umawiania się na randki z Francuzami i oczywiście robienia zakupów, mimo że jej francuski może mieć trochę pracy.

Początkująca gwiazda marzy o sprowadzeniu do francuskiej stolicy firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz jej matki. Firma jej matki o nazwie „Interior Productions” od ponad trzech dekad służy branży projektowania wnętrz jako niestandardowe usługi pracownicze. Oferują usługi obejmujące produkcję, tapicerkę i zabiegi okienne.

Z prawie 424 postami na swoim profilu Emily ma 3,5 tys. obserwujących na Instagramie. Gwiazda Real Girlfriends in Paris informuje swoich fanów o swoich codziennych zajęciach, takich jak relaks na słońcu, podróże i od czasu do czasu popijanie wina. Choć obecnie jej zwolennicy nie są zbyt liczni, na pewno w związku z premierą serialu w najbliższych dniach, liczba ta z pewnością znacznie wzrośnie. Opierając się na swoim profilu na Instagramie, jest zapaloną podróżniczką, która uwielbia odwiedzać nowe miejsca w Paryżu. Odwiedziła także Marrakesz, Miami, Ibizę, Luwr, Le Marais, Santa Barbara i tak dalej.

REKLAMA

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button