Rozrywka

Kim jest Joseph Baena?

DANCING With The Stars przywitał syna Arnolda Schwarzeneggera, Josepha Baenę, na centralnej scenie w sierpniu 2022 roku.

Baena pojawiła się w pierwszym odcinku 31 sezonu DWTS 19 września 2022 roku.

2

Kim jest Joseph Baena?

24-letni Joseph Baena nie miał pojęcia, że ​​jest synem samego Terminatora, Arnolda Schwarzeneggera, dopóki nie skończył 13 lat.

Jego mamą jest Mildred Patricia Baena, która pracowała jako gosposia w domu Schwarzeneggera, kiedy miała z nim romans w 1997 roku.

Aktor był wtedy nadal żonaty z Marią Shriver, a po uświadomieniu sobie, że jest w ciąży, Mildred opuściła dom Schwarzeneggera, aby utrzymać w tajemnicy związek między jej synem a ojcem.

Baena dorastała w gwatemalskim domu w Bakersfield w Kalifornii, około 100 mil na północ od Los Angeles.

Oszołomiony Arnold Schwarzenegger na zdjęciu SUV po jednym rannym w wypadku
Kim jest dziewczyna Arnolda Schwarzeneggera, Heather Milligan?

„To był skromny dom i nie mieliśmy zbyt wiele” – powiedział Baena w wywiadzie dla Men’s Health.

Nauczył się mówić po hiszpańsku i poznał swoje gwatemalskie dziedzictwo poprzez gotowanie, poznawanie kultury i muzyki.

„To ogromna część mnie”, powiedział. „Cała strona mojej mamy jest Gwatemalska; mamy dużo kolumbijskiej rodziny. Prawie wszyscy po tej stronie są z Ameryki Łacińskiej”.

Baena nie wiedział, kim jest jego ojciec, dopóki nie skończył 13 lat, kiedy zaczął tak bardzo przypominać Schwarzeneggera, że ​​prawdy nie dało się zignorować.

Media dowiedziały się o związku między Baena i jego słynnym ojcem w 2011 roku, a Baena powiedział: „Pamiętam ten dzień bardzo żywo.

„Byłem w ósmej klasie. Piąta lub szósta tercja. I zostaję wezwany z klasy do wyjścia. A moja mama tam jest i mówi: „Musimy iść – wszyscy dowiadują się o tobie i kim jest twój ojciec”.

Kontynuował, mówiąc o tamtym dniu: „Mam 13 lat. Twoje ciało się zmienia; twój umysł się zmienia. A teraz moje życie zmieniło się na moich oczach”.

Kiedy Arnold Schwarzenegger dowiedział się o Josephie Baenie?

Schwarzenegger podobno dowiedział się o swoim synu, gdy Baena miała 8 lat, a Shriver stał się podejrzliwy.

Skonfrontowała się ze Schwarzeneggerem podczas sesji terapeutycznej, o czym pisał w swojej książce Total Recall: My Unbelievably True Life Story.

„W chwili, gdy usiedliśmy, terapeuta zwrócił się do mnie i powiedział:„ Maria chciała tu dzisiaj przyjść i zapytać o dziecko – czy spłodziłeś dziecko ze swoją gospodynią Mildred ”- napisał Schwarzenegger.

Kontynuował: „Powiedziałem terapeucie: 'To prawda’”.

Po tym, jak pojawiła się wiadomość, Schwarzenegger przeprosił Shriver i ich dzieci.

Powiedział, że jest mu „naprawdę przepraszam” za to, co się stało, aw 2012 roku powiedział Ludzie: „Płakali. Wyrywa ci serce”.

Dodał jednak: „Ważną rzeczą, o której wszyscy powinni wiedzieć, jest to, że się tym zajmuję [Baena] a ja się tym zajmuję [Mildred]. Wypełniam swoją odpowiedzialność i cieszę się, że to robię.”

Patrząc wstecz na swoje działania, Schwarzenegger mówi: „Gdybyś zapytał mnie 10 lat temu, pięć lat temu, dwa lata temu, co jest najważniejsze w moim życiu, powiedziałbym ci w kółko, że to moje małżeństwo, To jest moja rodzina. Więc to, co naprawdę znaczyło dla mnie najwięcej, rozpadło się z powodu moich działań. To jest coś, na co zawsze będę patrzeć wstecz i mówić: „Jak mogłeś to zrobić”. ”

Afera utrzymywała się na niskim poziomie do 2011 roku, kiedy Los Angeles Times ujawnił historię.

Schwarzenegger i Shriver rozwiedli się w 2011 roku, a wielu uważało, że przyczyną rozłamu była niewierność.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat Baena i Schwarzenegger pracowali nad budowaniem relacji, która rozkwitła, gdy Baena zainteresowała się kulturystyką.

Kiedy Baena udał się do ojca, aby poprosić go o radę, Schwarzenegger dał mu Encyklopedię nowoczesnej kulturystyki, książkę, której był współautorem, która pomogłaby w treningu Baeny.

„Chociaż mogłam do niego zadzwonić w każdej chwili, byłam zbyt dumna” – powiedziała Baena Men’s Health. „Przeszedłem prosto do książki. Sam chciałem to rozgryźć.

Po zapoznaniu się z podstawami Baena ponownie sięgnął po wskazówki dotyczące budowania mięśni ramion, a kiedy skończył 18 lat, Schwarzenegger zaczął z nim trenować.

„Byłem taki zdenerwowany”, powiedział Baena, dodając: „Byłem spostrzegawczy, próbując zobaczyć, co robi i jak się zachowuje.

Schwarzenegger nauczył go, jak prawidłowo wykonywać uginanie hantli, głębszego przysiadu i nauczył się, jak pieczenie w jego mięśniach oznacza wzrost.

„Udało mi się nabyć mentalności kulturystycznej – że mogłem kształtować swoje ciało tak, jak chcę” – powiedział.

Baena dodał, że jedną z rzeczy, których nauczył go jego tata, jest: „Popychanie się do granic możliwości i pójście o krok dalej, wykonywanie tych dodatkowych powtórzeń i pół powtórzeń, aż w zasadzie umierasz”.

Chociaż kulturystyka umożliwiła Baenie i Schwarzeneggerowi nawiązanie więzi, powiedział, że to nie to określa jego szczęście i życie.

„Jest tak wiele innych rzeczy, na których zależy mi bardziej niż fitness” – powiedział w gazecie.

„Mój styl życia, moja rodzina, moi przyjaciele, dobra zabawa w pracy. Jest równowaga. Nie chodzi tylko o kondycję przez cały czas”.

„Zajęło mi trochę czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że nie muszę robić tego, co robił mój tata” – dodał.

„Nie muszę zajmować się aktorstwem ani kulturystyką. Jestem bardzo zmotywowany i zmotywowany. Cieszę się z mojego związku z tatą.

„Ale jestem bardziej szczęśliwy, że czerpię radość z tego, co robię i że robię dokładnie to, o czym zawsze marzyłem”.

Joseph Baena jest kulturystą i występuje w DWTS

2

Czy Joseph Baena o tańcu z gwiazdami?

Baena pojawił się w 31. sezonie Dancing With The Stars wraz ze swoją partnerką taneczną Daniellą Karagach 19 września 2022 roku.

Najpierw potwierdził wiadomość, że dołączy do DWTS na Instagramie, fotografując go i Karagacha, pisząc: „Podkręć głośność lub podkręć salę balową!”

Jednak Baena przyznała się w rozmowie z E! Wiadomość przed premierą sezonu, że treningi były trudniejsze niż się spodziewał.

„Jak dotąd czuję się naprawdę ciężki” – powiedział Baena. „To nie jest najlepsze uczucie. Zwykle czuję się dość lekki z 300 funtami na plecach. Nie jest tak źle. Ale poruszanie się, skakanie, to dużo!”

Karagach powiedział, że gniazdko „[Baena’s] tak ciężko pracowałem. Oczywiście nie przychodzi mu to łatwo, czy też komukolwiek tutaj przyjdzie. Tak długo, jak ciężko pracujesz i starasz się być lepszy następnego dnia, myślę, że wszystko będzie dobrze”.

Pomimo trudnej krzywej uczenia się, Baena powiedział, że nadal jest pewny konkurencji.

Dlaczego Kim K „jaskinie” do dzieci i ma „pobłażliwy” styl rodzicielstwa, z jej astrologii
Macocha Sereny Williams jest winna aż 584 tys. dolarów 19 wierzycielom

Powiedział: „Jestem gotowy na wyzwanie i mam tu najlepszego trenera. Zabijemy go”.

Dancing With The Stars jest emitowany w każdy poniedziałek o 20:00 czasu wschodniego w stacji ABC, a widzowie mogą również transmitować program na Disney+.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button