Rozrywka

Kim jest Judith Sobol? Pielęgniarka HIGH ON METH oskarżona o zamordowanie 3-latka pod jej opieką

Według urzędników pielęgniarka domowej opieki zdrowotnej w Michigan została oskarżona o zabójstwo 3-letniej dziewczynki, która zmarła pod jej opieką. Dzienniki więzienne pokazują, że 42-letnia Judith Sobol jest oskarżona o morderstwo drugiego stopnia i posiadanie metamfetaminy.

Według policji pielęgniarka, która przybyła do pracy po czterodniowym upijaniu się, była odpowiedzialna za opiekę nad dzieckiem, które później zmarło w poniedziałek, 20 czerwca. Po przybyciu na zmianę, będąc jeszcze pod wpływem narkotyku, Sobol Według WNDU został oskarżony o morderstwo drugiego stopnia. Około 2:30 policja Coloma odpowiedziała na telefony informujące, że maluch nie odpowiada i zbladł. Kiedy przybyli, policjanci zobaczyli rodziców malucha, którzy próbowali reanimować dziecko, które miało szereg problemów medycznych i straciło rurkę do oddychania. Sobol został również oskarżony o utratę ważnej tuby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ucho noworodka odcięte podczas cesarskiego cięcia oświetlanego przez TELEFONY KOMÓRKOWE podczas braku prądu

Kim była Tytyana Miller? Mistrz P mówi, że „nadużywanie substancji jest prawdziwym problemem” po śmierci 29-letniej córki

42-letnia pielęgniarka była „niezrozumiała i mamrotała”, kiedy policja odkryła ją blisko dziecka. Według rejestrów policyjnych Sobol „w ogóle nie powinna była przychodzić do pracy”, ponieważ „nie była w odpowiednim stanie ducha, żeby tam być”. Według Too Fab pielęgniarka powiedziała, że ​​przewód oddechowy mógł się odłączyć podczas czyszczenia i że „prawdopodobnie zemdlała lub zasnęła”, po czym dziecko zostało przewiezione do szpitala, gdzie lekarze odkryli, że przewód oddechowy jest splątany we włosach.

Wes Śmigielski, komendant policji z Coloma Township, powiedział LADbible: „Dzięki śledztwu funkcjonariusze odkryli, że była to dyplomowana pielęgniarka, która miała opiekować się dzieckiem przez całą noc. Po zakończeniu śledztwa ustaliliśmy, że była na haju metamfetaminy i nie powinna była opiekować się tym dzieckiem”.

Policja powiedziała, że ​​wyjęli mały pojemnik z torebki Sobola, wypełniony metamfetaminą i dwiema fajkami. Sobol rzekomo przyznała się do używania mety cztery dni z rzędu, a także na haju w dniu, w którym została wezwana do pracy, by pilnować malucha. Szef policji opisał, jak szkodliwa substancja chemiczna stawała się coraz bardziej rozpowszechniona w mieście Michigan.

„Metamfetamina jest tutaj coraz gorsza” – powiedział Smigielski w wywiadzie dla LADbible. „Robimy wiele jej przypadków. To pierwszy w mojej karierze – tego rodzaju – ktoś, kto używa metamfetaminy i robi tego rodzaju akty. Zwykle jest to sprawa w domu lub we własnym samochodzie, ale nie opiekują się 3-latkiem”. Następny termin rozprawy Sobol to środa, 29 czerwca, a teraz jest aresztowana w więzieniu hrabstwa Berrien z kaucją w wysokości 500 000 dolarów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button