Rozrywka

Kim jest matka Salvadora Ramosa? Adriana Reyes mówi, że syn „nie był osobą agresywną”

UVALDE, TEKSAS: Matka nastoletniego bandyty, Salvadora Ramosa, powiedziała o naturze swojego syna, twierdząc, że nie był on osobą agresywną. Salvador Ramos otworzył ogień w szkole podstawowej w Teksasie we wtorek, 24 maja, zabijając kilkanaście dzieci i więcej niż jednego dorosłego. Na śmiertelną strzelaninę w Robb Elementary School odpowiedzieli funkcjonariusze policji z Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego w Teksasie, Służby Celnej i Ochrony Granic USA oraz różnych innych lokalnych agencji. Ramos został w końcu zastrzelony.

Według osób, które znały rodzinę Ramosa, 18-latek miał kontrowersyjny związek z matką. Były sąsiad w Uvalde twierdził podobno, że obaj mieli wiele wybuchów. Ruben Flores, który mieszkał obok Ramosa na Hood Street w Uvalde, zanim Ramos wprowadził się do swojej babci, powiedział, że Ramos miał „dość ciężkie życie ze swoją mamą”. Twierdził również, że widział w domu policję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kim był Salvador Ramos? 18-letni Gunman, zabity po masakrze 19 dzieci i 2 nauczycieli w szkole w Teksasie

Kim była Eva Mireles? Nauczycielka zabita przez Salvadora Ramosa była mamą, która uwielbiała wędrować

Kim jest matka Salvadora Ramosa?

Raporty twierdziły, że ludzie, którzy znali rodzinę, powiedzieli, że jego matka, Adriana Reyes, brała narkotyki. Sytuacja w domu podobno spowodowała, że ​​Ramos wprowadził się do swojej babci. Flores twierdził również, że babcia próbowała eksmitować matkę Ramosa z powodu zażywania narkotyków.

W wywiadzie dla Daily Mail Reyes przyznała, że ​​jej syn „trzymał się przy sobie i nie miał wielu przyjaciół”. Zaprzeczyła jednak, że jej związek z Ramosem był toksyczny. „Mój syn nie był osobą agresywną. Jestem zaskoczony tym, co zrobił” – powiedział Reyes. „Modlę się za te rodziny. Modlę się za wszystkie te niewinne dzieci, tak, jestem [the children] nie miał w tym udziału.” ” Miałem z nim dobre stosunki. Trzymał się sam; nie miał wielu przyjaciół” – dodała. Celia Gonzalez, babcia Ramosa, którą zastrzelił i ciężko zranił, zanim zaczął zabijać, teraz wraca do zdrowia w szpitalu.

Reyes twierdziła, że ​​ostatni raz rozmawiała z synem w jego urodziny. „Miałam mu kartę i pluszaka Snoopy’ego”, powiedziała. Twierdząc, że początkowo nie wiedziała, że ​​Ramos zastrzelił jej matkę, Reyes powiedziała, że ​​ona i jej siostra będą się nią opiekować, kiedy wróci do domu w Uvalde. Powiedziała, że ​​jej matka „lewą ręką była w stanie trzymać moją rękę”, dodając, że Gonzalez nie może się uśmiechnąć, ale wie, że jest przy niej. Powiedziała, że ​​lekarze nie są w stanie określić rokowań jej matki. Reyes nie odniosła się do twierdzeń, że brała narkotyki.

Kilka godzin przed dokonaniem masakry strzelec wysłał do znajomego na Instagramie mrożącą krew w żyłach wiadomość: „Zaraz to zrobię”. Urodzony w Północnej Dakocie Ramos mieszkał w Uvalde. Był uczniem w Uvalde High School, zanim znalazł pracę w Wendy’s.

Roland Gutierrez ze stanu Teksas powiedział podobno, że dwa karabiny szturmowe użyte w masakrze zostały kupione przez strzelca w jego 18. urodziny. Zgodnie z nowym teksańskim prawem uchwalonym we wrześniu, ludzie w wieku 18-21 lat mogli kupować broń, jeśli mieli nakaz ochrony przed przemocą w rodzinie, prześladowaniem, prostytucją lub handlem seksem. Zgodnie z prawem zniesiono wymóg posiadania pozwolenia na broń ręczną. Karabiny były już dozwolone w Teksasie bez konieczności posiadania licencji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button