Rozrywka

Kim jest Xichen Yang? Wściekły mężczyzna z Florydy, 21 lat, poderżnął gardło żonie i grał jej ulubioną muzykę, gdy umierała

HRABSTWO SEMINOLE, FLORYDA: Mężczyzna z Florydy został aresztowany za brutalne podcięcie szyi żony, wciągnięcie jej do wanny i puszczanie jej ulubionej muzyki, gdy wykrwawiała się na śmierć. 21-letni Xichen Yang przyznał się policji, że zabił swoją żonę, Nhu Quynh Pham, w poniedziałek 20 czerwca w mieszkaniu, które dzielili w Altamonte Springs na Florydzie. Yang, obecnie oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i manipulowanie dowodami, poinformował policję, że zabił swoją żonę, ponieważ zniszczyła jego paszport. Według pozwu funkcjonariusze i ratownicy odkryli żonę Yanga „leżącą w kałuży krwi w wannie znajdującej się w łazience na prawo od frontowego wejścia do mieszkania”.

Policja odkryła wtedy Yanga, który został następnie oskarżony o morderstwo z premedytacją pierwszego stopnia i manipulowanie namacalnymi dowodami, zgodnie z oświadczeniem ASPD. Mówi się, że Yang przyznał się do straszliwego morderstwa swojej żony podczas zatrzymania, podając szczegóły dotyczące noża, którego użył, jak czołgała się korytarzem i jak zaciągnął ją do wanny.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Mąż morduje ciężarną żonę, podcinając jej gardło podczas seksu po kłótni o świąteczne plany obiadowe

Mężczyzna z Minnesoty zgłasza zaginięcie żony po tym, jak udusił ją na śmierć i zakopał jej ciało w pełzającej przestrzeni

Według Law&Crime, w pozwie przyznał, że trzymał ją pod wodą przez co najmniej 10 minut, gdy „grał jej ulubioną muzykę” i „trzymał ją za rękę”, dopóki nie umarła. Zaczął wycierać kałuże krwi, które rozpryskiwały się na ścianach i podłodze po jej śmierci, zanim opuściła scenę. Według policji kobieta doznała poważnego skaleczenia lewej strony szyi i kałuży krwi w żołądku. Według władz, Pham zmarł około 9:13 czasu lokalnego.

Xichen Yang, obecnie oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i manipulowanie dowodami, poinformował policję, że zabił swoją żonę, ponieważ zniszczyła jego paszport. (Zdjęcie: Biuro Szeryfa Hrabstwa Seminole)

Yang rzekomo powiedział policji, że kiedy Pham zniszczył jego paszport, wpadł we wściekłość i miał możliwość „przestać”, ale postanowił tego nie robić. Powiedział władzom, że „nie tak został wychowany” i że jest typem osoby, która zawsze „idzie na całość”, donosi Law & Crime.

Według pozwu funkcjonariusze i ratownicy odkryli żonę Yanga, Nhu Quynh Pham, „leżącą w kałuży krwi w wannie znajdującej się w łazience na prawo od frontowego wejścia do mieszkania”. (Zdjęcie: GoFundMe)

Kim jest Xichen Yang?

W Marco Polo Pools w Orlando na Florydzie Yang najwyraźniej zajmował stanowisko technika. Jest absolwentem liceum w Oviedo w 2019 roku. Michael Rathal, szef Yanga, był osobą, która zadzwoniła pod numer 911 i powiedziała dyspozytorowi, że Yang twierdził, że właśnie zabił swoją żonę. Rathel twierdził, że zadzwonił do Yanga około 8:26, aby dowiedzieć się, dlaczego nie przyszedł do pracy. Yang rzekomo przyznał się swojemu przełożonemu, że zrobił „niewyobrażalne” rzeczy i że zabił swoją żonę, a Rathal skarcił Yanga za brak odpowiedzialności.

Policja poinformowała, że ​​Yang został wcześniej aresztowany po incydencie z przemocą domową w styczniu 2022 r. W tym czasie funkcjonariusze zaobserwowali „niewielkie zaczerwienienie na twarzy ofiary”, którą zidentyfikowano jako Pham. W czasie incydentu Yang i Pham byli małżeństwem od sześciu miesięcy, ale mieszkali w różnych miejscach, jak wynika z oświadczenia o aresztowaniu.

Młoda ofiara, Nhu Quynh Pham, pochodziła z Wietnamu i utworzono GoFundMe, aby pomóc zebrać pieniądze na pomoc rodzinie Pham w wydatkach na pogrzeb oraz pomóc w przetransportowaniu jej z powrotem do kraju. Do tej pory zebrano prawie 15 655 dolarów z 221 darowizn.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button