Rozrywka

Kim jest żona Piersa Morgana? Poznaj Celię Walden

Od 1988 roku Piers Morgan pracuje w branży telewizyjnej jako osobowość telewizyjna, pisarz, dziennikarz i prezenter wiadomości. Oprócz przedstawiania światu spójnych historii o członkach brytyjskiej rodziny królewskiej, wyrobił sobie również sławę jako sędzia w programie „America’s Got Talent” stacji NBC i jako zwycięzca programu Celebrity Apprentice podczas jego siódmego sezonu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Prywatnie Piers jest żonaty z kobietą o imieniu Celia Walden. Robią to od dłuższego czasu. Oto, co wszyscy powinni wiedzieć o jego obecnym małżeństwie… i jego byłej żonie.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany pod reklamą Poznaj żonę Piersa Morgana, Celię Walden.

Piers i Celia zawiązali węzeł w 2010 roku. Chociaż jego imię i twarz mogą być nieco bardziej rozpoznawalne dla publiczności, ma również prawo do własnej sławy. Jest popularną brytyjską powieściopisarką, krytykiem i dziennikarką. W wywiadzie udzielonym przez Metro Christine Lampard, niedawno otworzyła się na temat swojego małżeństwa z Piersem i ich wspólnej potrzeby odbycia pięciotygodniowego urlopu od siebie.

Wyjaśniła, że ​​chociaż ich związek jest w dobrym miejscu, spędzili razem dużo czasu na kwarantannie. Musieli spędzić kilka dobrych tygodni osobno, aby zresetować swój związek.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Celia powiedziała: „W lecie mieliśmy niewiele ponad pięć tygodni przerwy i żeby być uczciwym, była to swego rodzaju praca konieczna, ponieważ Piers przeprowadzał wywiady z seryjnymi mordercami, co uważał za lepsze niż małżeństwo ze mną, a ja pracowałem w LA, więc był skończony.”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kontynuowała: „Wysłaliśmy wiadomość, nie mieliśmy wielu telefonów, ale zrobiliśmy wiadomość i po prostu uznałem to za tak ekscytujące, kiedy zobaczyliśmy się ponownie, czułem się jak wczesne dni naszego małżeństwa, a nawet wczesne dni randkowania i bardzo mi się to podobało”.

W opinii Celii urlop po ślubie nie jest czymś, co powinieneś robić, chyba że twój związek jest w całkowicie silnym i stabilnym miejscu. Jeśli już walczysz, dystans może wszystko pogorszyć. Wie, że odkąd wkroczyli na swój urlop naukowy z mocnego miejsca, pomogło to ich sercom polepszyć.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty ImagesKim jest była żona Piersa Morgana? Poznaj Marion Shaloe.

Zanim Piers zamieszkał z Celią, przez prawie dwie dekady był żonaty z kobietą o imieniu Marion Shalloe. Oficjalnie byli razem w latach 1991-2008. Według Mirror przeszli „horrendalny” rozwód po wybuchowym skandalu e-mailowym. Kiedy Marion była w ciąży z trzecim dzieckiem, pojawiły się pogłoski o wymianie e-maili między Piersem a felietonistą The Sun. rundy.

Niezależnie od krążących plotek, Piers upierał się, że ich rozstanie nie ma nic wspólnego z osobą trzecią. W 2006 roku był już prawie gotowy, aby przejść dalej, kiedy zaczął publicznie mówić o swoim pociągu do Celii. Jego rozwód z Marion został ostatecznie sfinalizowany w 2008 roku, dając mu swobodę kontynuowania i kontynuowania związku z Celią, którą poślubił dwa lata później.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button