Rozrywka

Kim Kardashian i Pete Davidson podobno rozstają się po 9 miesiącach randek

Wirujący romans Pete’a Davidsona i Kim Kardashian wywołał mnóstwo rozmów, odkąd zaczęli spotykać się po spotkaniu na planie Saturday Night Live w październiku 2021 roku.

Od tego czasu fani kibicują relacji Kim i Pete’a, zwłaszcza po tym, jak Kim w zeszłym roku złożyła wniosek o rozwód z byłym Kanye Westem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Niestety, podobno para rozstała się po dziewięciu miesiącach randek. Więc co się stało? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstają się – a powód jest dość powszechny. Źródło: Instagram

Według E! gwiazda reality show i komik podobno postanowili zostać przyjaciółmi! Aktualności. Gazeta, która jako pierwsza poinformowała o tej wiadomości, twierdzi, że zarówno Kim, jak i Pete uznali, że związek na odległość był trudny.

Pete pracuje obecnie w Australii, a Kim mieszka w Calabasas z czwórką dzieci.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Para ma „dużo miłości i szacunku dla siebie”, powiedział źródło E!, zanim dodał, że ich napięte harmonogramy „naprawdę utrudniają utrzymanie związku”.

People Magazine również potwierdził zerwanie z innym źródłem, dodając, że zerwanie miało miejsce w tym tygodniu.

Jak na razie Kim nie wydała żadnych oświadczeń o zostaniu samotną kobietą. Pete też nie powiedział nic o zerwaniu.

Ich związek będzie nadal pokazywany w drugim sezonie serialu „Kardashians”.

Pomimo rozstania związek Kim i Pete’a nadal będzie można zobaczyć w serialu rzeczywistości Hulu w drugim sezonie, The Kardashians. W zwiastunie serialu można zobaczyć Kim, która pyta swojego ówczesnego chłopaka, czy chciałby wziąć razem prysznic przed ich wspólnym występem na Met Gala.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Życie jest dobre, mam nowego chłopaka… Po prostu dobrze się bawię” – mówi Kim w zwiastunie.

Przed ich zerwaniem Kim opowiadała o Pete’u, który jest całkowitym przeciwieństwem jej byłego męża, Kanye Westa.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Myślę, że wiesz, czasami coś się dzieje, kiedy najmniej się tego spodziewasz. To była ostatnia rzecz, jaką naprawdę planowałam” – powiedziała Kim w podcaście Hody Kotb Making Space. „I kiedy to się stało, pomyśleliśmy:„ O mój Boże, nie planowałem tego. I nawet o tym nie myślałem ”i to po prostu sprawia, że ​​jest to o wiele słodsze i o wiele więcej zabawy”.

Źródło: InstagramArtykuł kontynuuje poniżej reklamę

Kontynuowała: „Wszyscy znamy kogoś, kto przeszedł naprawdę ciężki okres w związkach i wszyscy byli w porządku i wszyscy wychodzą OK” – wyjaśniła. „Więc musisz po prostu pozwolić sobie odejść i otworzyć się na otrzymanie czegoś i po prostu być dobrą osobą, a otrzymasz to z powrotem”.

Z drugiej strony Pete będzie musiał poradzić sobie z tatuażami poświęconymi Kim i jej dzieciom, które zrobił atramentem podczas ich zalotów. Nie tylko ma wypisane jej imię na piersi, ale ma również wytatuowane na obojczyku „moja dziewczyna jest prawnikiem”. Innym tatuażem, który poświęcił Kim, jest napis „KNSCP” na obojczyku.

Uważa się, że listy są na cześć Kim i jej czwórki dzieci: North, Saint, Chicago i Psalm.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button