Rozrywka

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstają się po dziewięciu miesiącach

Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali, Strona Szósta może potwierdzić.

Wtajemniczona osoba mówi nam, że para zrezygnowała na początku tego tygodnia po dziewięciu miesiącach randek.

„Kim i Pete postanowili po prostu zostać przyjaciółmi” – źródło bliskie Kardashianowi.

„Mają dla siebie dużo miłości i szacunku, ale okazało się, że odległość i ich napięty harmonogram naprawdę utrudniają utrzymanie związku”.

Pete Davison i Kim Kardashian rozstali się w tym tygodniu, jak dowiedział się Page Six. Getty Images

Inne źródło mówi nam również, że różnica wieku duetu przyczyniła się do decyzji.

28-letni absolwent „Saturday Night Live” spędza większość czasu pracując nad filmem w Australii, podczas gdy 41-letnia mama czwórki dzieci żongluje swoimi biznesami i współrodzicielstwem z byłym mężem Kanye Westem w Los Angeles.

Podczas gdy Kardashian i West, lat 45, wdali się w publiczne sprzeczki w ostatnich miesiącach, powiedziano nam, że nie miał nic wspólnego z rozstaniem.

„Rozwód posuwa się naprzód, a oni koncentrują się na współrodzicielstwie” – dodaje jedno z naszych źródeł. MI! był pierwszym, który zgłosił tę wiadomość.

Powiedziano nam, że przyczyniła się do tego różnica wieku.Getty Images for ABA

Nieoczekiwany romans Kardashian i Davidsona rozpoczął się po jej inauguracyjnym koncercie w „SNL” na początku października 2021 roku.

Niedługo potem widziano ich, jak trzymali się za ręce na kolejce górskiej, zanim udali się na różne randki w Nowym Jorku.

Źródło powiedziało nam wtedy, że gwiazda reality show była „zaintrygowana” zabawnym człowiekiem, ale żadne etykiety nie zostały od razu umieszczone na ich pozornej schadzce.

Kardashian i Davidson zaczęli spotykać się w październiku 2021.kimkardashian/Instagram

Davidson udał się następnie do Los Angeles, aby świętować swoje 28. urodziny z Kardashianem i jej mamą Krisem Jennerem. Trio nosiło nawet pasujące piżamy SKIMS, co dodatkowo podnosiło pytania o status ich związku.

18 listopada Page Six potwierdziła, że ​​oboje są oficjalnie parą.

Jednak założycielka SKKN by Kim czekała do marca z opublikowaniem Davidsona na jej stronie na Instagramie. W kwietniu po raz pierwszy wystąpili publicznie na premierze Hulu „Kardashians”.

Kardashian dzieli czworo dzieci z byłym mężem Kanye Westem.GC Images

W trakcie ich związku Kardashian i Davidson wyjechali razem na liczne wakacje, z których większość była tropikalna.

Dodatkowo związał się z nią i dziećmi Westa: North West (9 lat), Saint West (6 lat), Chicago West (4 lata) i Psalm West (3 lata) — tak bardzo, że wytatuował sobie na szyi ich inicjały.

O Davidsonie mówiono nawet w pierwszym sezonie „The Kardashians”, podczas którego potentat kosmetyczny szczegółowo opisał ich więź w zakresie pielęgnacji skóry i żartował z ich życia seksualnego.

Pojawi się on w ciele podczas sezonu 2. Jednak w tej chwili nie jest jasne, czy podział pary również zostanie przedstawiony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button