Rozrywka

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się po niespełna roku randkowania

Koniec ery. Kim Kardashian oraz Pete Davidson nazwali to rzuca po mniej niż roku randek, wiele źródeł potwierdza, że Nas tygodniowo.

Przeczytaj artykuł

„W tym tygodniu podzielili się polubownie” – powiedział jeden z informatorów Nas z Kardashianie gwiazda, 41 lat i Sobotnia noc na żywo ałun, 28.

Osobowość Hulu i komik zostali po raz pierwszy połączeni w październiku 2021 r. Po tym, jak Kardashian zadebiutowała jako gospodarze SNL. Podczas jednego szkicu mieszkaniec Kalifornii i Kod faceta Alum podzielił się pocałunkiem jako odpowiednio Jasmine i Aladdin.

Kim Kardashian i Pete Davidson. Shutterstock

Chociaż założyciel Skims i nowojorczyk początkowo utrzymywali swój romans w tajemnicy, z biegiem czasu para z czasem stała się bardziej hojna, gdy spojrzeli na ich związek.

The Król Staten Island aktor i gwiazda reality show zostali oficjalnymi na Instagramie w marcu. Długo oczekiwane potwierdzenie przyszło wraz z niezliczonymi komentarzami byłego E! były mąż gwiazdy Kanye Westktóry uczynił swoją nienawiść do Davidsona – i pragnienie powrotu z Kardashianem – dobrze znaną.

Przeczytaj artykuł

Dwa miesiące później przedsiębiorca i Legion samobójców Aktor zadebiutował na czerwonym dywanie na gali Met w 2022 roku – a słodkie, uwielbiane posty na Instagramie wciąż się pojawiały. W lipcu, Kardashianie Widzowie po raz pierwszy zobaczyli Davidsona w serialu, gdy premiera zwiastuna drugiego sezonu.

„Dziecko? Chcesz szybko wskoczyć ze mną pod prysznic? Kardashian zapytał swojego ówczesnego chłopaka w klipie, który zobaczył, że natychmiast upuścił wszystko, co trzymał i rzucił się za nią.

Niedawno jednak romans duetu stał się dalekosiężny, ponieważ Davidson był w Australii, kręcąc nadchodzący film Czarodzieje! The Z kamerą u Kardashianów alum niedawno złożyła jej wizytę, ale w większości komunikowali się za pośrednictwem czatów wideo i e-maili.

„Wysyłają sobie nawzajem notatki miłosne, gdy druga osoba śpi i FaceTime, ilekroć ich harmonogramy się łączą”, powiedział ktoś z wewnątrz Nas wcześniej w tym miesiącu. „Odległość była trudna, ale nawet komunikacja na duże odległości jest dla nich ekscytująca”.

Przeczytaj artykuł

W zeszłym miesiącu Brud aktor powiedział Kevin Hart że był w porządku z ogromną ilością uwagi, jaką ich romans przyciągnął w ciągu ostatnich kilku miesięcy. „Nie mam nic przeciwko. Wiem, z czym to się wiąże” – wyjaśnił Davidson podczas lipcowej premiery odcinka Serce do serca. „Całkowicie to rozumiem, ponieważ cokolwiek robię, jest chore. Jeśli to wszystko, z czym masz do czynienia, to nieważne.

The Poznaj słodkie Star powiedział, że ma nadzieję, że małżeństwo i ojcostwo są w jego przyszłości. “[I’m] zdecydowanie facetem od rodziny” – wyjaśnił. „Moją ulubioną rzeczą, którą jeszcze nie osiągnąłem, chcę mieć dziecko. To jak mój sen.”

Kardashian ze swojej strony dzieli North (9 lat), Saint 6 lat, Chicago 4 lata i Psalm 3, a West 45 lat. Samolubny autor został uznany za samotnego w marcu po złożeniu wniosku o rozwód z raperem w lutym 2021 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button