Rozrywka

Kim Kardashian i Pete Davidson SPLIT po 9 miesiącach fani proszą Kanye Westa o odzyskanie „żony”

Kim Kardashian i Pete Davidson, którzy zaczęli spotykać się dziewięć miesięcy temu, podobno się rozstali. Kilka źródeł ujawniło tę dwójkę, nazywając to odejściem, mówiąc, że zdecydowali się być tylko przyjaciółmi. Cios pojawia się w momencie, gdy dowiaduje się, że Kanye West został porzucony przez piątego adwokata w związku z jego postępowaniem rozwodowym.

Pete Davidson, lat 28, jest obecnie zajęty kręceniem swojego filmu „Czarodzieje!” w Australii, podczas gdy Kim Kardashian pozostaje zajęta swoimi programami telewizyjnymi, zarządza różnymi firmami i wychowuje czwórkę swoich dzieci, a mianowicie North, Psalm, Chicago i Saint z Kanye. Użytkownicy mediów społecznościowych szybko zareagowali na doniesienia Kim Kardashian i Pete’a Davidsona zmierzające w różnych kierunkach.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
„Próbowałem wszystkiego, co tylko możliwe”: Kim Kardashian mówi, że odeszła z Kanye BEZ WINA

REKLAMA

„Są pomarszczone i obrzydliwe”: Kim Kardashian UJAWNIA, że jest niepewna swoich starzejących się dłoni

Dlaczego Kim Kardashian i Pete Davidson się rozstali?

Wiadomość o tym, że Kim Kardashian i Pete Davidson nazywają to odejściem, została przekazana wyłącznie przez E! Online. Wtajemniczeni twierdzą, że napięte harmonogramy tej dwójki i trudności z pogodzeniem życia osobistego i zawodowego mogą być powodami, dla których Kim i Pete się rozstali. Wtajemniczeni podzielili się, że chociaż duet ma „dużo miłości i szacunku dla siebie nawzajem”, ich długi dystans i wymagające harmonogramy „naprawdę utrudniają utrzymanie związku”. Ta dwójka mogła się rozdzielić w tym tygodniu.

REKLAMA

Inne źródło powiedziało Page Six, że różnica wieku mogła przyczynić się do tej decyzji. Kim niedawno poleciał do Australii, aby spędzić trochę czasu z Pete’em, ale nadal nie jest jasne, co dokładnie się stało, że ta dwójka postanowiła wyciągnąć wtyczkę. Kim, która ma aż 328 milionów obserwujących na Instagramie, do tej pory nie usunęła swoich zdjęć z Pete’em.

REKLAMA

Kim i Pete zostali po raz pierwszy napadnięci w październiku 2021 roku, kiedy wraz z kilkoma kumplami trafili na Knotts Berry Farm w Los Angeles. Dwie pierwsze zamknięte usta, gdy Kim prowadziła „Saturday Night Live” w październiku. Podobno zaczęli się spotykać w listopadzie 2021 roku. W kwietniu Kim i Pete zadebiutowali razem na czerwonym dywanie na kolacji w Białym Domu. Pete wytatuował również inicjały dzieci Kim na swoim ciele. Kim Kardashian nie podzieliła się oficjalnym oświadczeniem na temat jej pozornego rozstania z byłym absolwentem „Saturday Night Live”. Pete Davidson nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej ważnej wiadomości. MEAWW będzie Cię informować.

REKLAMA

„Jej dziękuję, nadchodzi kolejna era”

Użytkownicy mediów społecznościowych gromadzili się na Twitterze, aby podzielić się swoją cenną opinią na temat pozornego rozpadu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona. „Jej dziękuję nadchodzi następna era”, stwierdził jeden z użytkowników, odnosząc się do albumu Ariany Grande. Ariana, bo nieznajomy umawiał się wcześniej z Pete’em. Inny wtrącił: „Pete i Kim K rozstali się!!! AYO KANYE ODZYSKAJ SWOJĄ ŻONĘ.” Jeden z użytkowników zapytał: „Więc, co on zrobi z tym tatuażem z inicjałami dzieci”, a inny napisał: „Era słodzików Kim jest skończona, teraz do jej podziękowania w następnej erze x”.

Następny napisał na Twitterze: „Cholera, z jakiegoś powodu szczerze im kibicowałem”. W międzyczasie jeden z nich podzielił się: „Kanye skacze w swoich Yeezy butach rn”. Inny dodał: „Naprawdę czekać? Jestem naprawdę zszokowany tym, ponieważ myślałem, że są razem bardzo szczęśliwi”. I jeden z nich powiedział: „Czy zapomnimy o tatuażach, które zrobił na jej dzieciach i o tym, że jest prawniczką… yal”. Jedna osoba stwierdziła: „Więc teraz ma wyryte na skórze 5 losowych imion dzieci”.

REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button