Rozrywka

Kim Kardashian i Pete Davidson „wstrzykują sobie pryszcze razem”, aby „związać się”

Więcej informacji: Kim kardashian Kourtney Kardashian walczy z COVID-19 po raz drugi, opisuje objawy Kim Kardashian trollował za posiadanie „najbardziej niewygodnego” biura Kim Kardashian chce wyglądać jak Barbie „przyszła obca” Kim Kardashian ponownie beszta synów za „robienie tyle hałasu ’ na 'Dzisiaj Pokaż’

Kim Kardashian i Pete Davidson inaczej chodzą na randki.

Podczas występu we wtorek w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, promującym jej nową linię produktów do pielęgnacji skóry, Skkn by Kim, supergwiazda reality show ujawniła, że ​​ona i były śmiesznik z „SNL” uwielbiają leczyć trądzik w tandemie.

„Chodzimy razem do dermatologów, razem wstrzykujemy sobie pryszcze” – powiedział Kardashian. „Dermatolog mówi:„ Czy to jest zaraźliwe? Zawsze macie pryszcze w tym samym czasie”.

Opisała pielęgnację skóry jako „jedną z naszych głównych rzeczy wiążących” i powiedziała, że ​​„wiedziała, że ​​to wyjątkowe” między parą, gdy 28-letni Davidson zastosował leki na trądzik, gdy spała.

„Ciągle gadałam przez całą noc w stylu: „O mój Boże, mam tego pryszcza, mam tego pryszcza, nie pozwól mi zasnąć, muszę nałożyć na niego lekarstwo na pryszcze, zanim pójdę spać” – wspomina . „Zasnąłem, zapomniałem, obudziłem się rano z wysuszonym lekarstwem na pryszcze na twarzy… Taki dżentelmen!”

Gwiazda wcześniej podzieliła się tą historią w odcinku „Kardashians” Hulu i powiedziała, że ​​ona i Davidson mają „obsesję na punkcie pielęgnacji skóry i dermatologów”.

Para spotyka się od końca 2021 roku.kimkardashian/Instagram

Z pewnością aktor „King of Staten Island” ma wiele obsesji w nowej linii swojej dziewczyny, która obejmuje dziewięć różnych produktów: środek myjący, tonik, peeling, serum z kwasem hialuronowym, serum z witaminą C, krem ​​do twarzy, krem ​​pod oczy, olejek krople i olejek na noc.

Kardashian niedawno uruchomiła własną linię produktów do pielęgnacji skóry Skkn autorstwa Kim.kimkardashian/Instagram

Co ciekawe, były Kardashian, Kanye West, odegrał dużą rolę w premierze, wymyślając nazwę marki, opakowanie i identyfikację wizualną.

Mimo to wątpimy, aby Kimye kiedykolwiek dostała razem zastrzyk kortyzonu – to nowy poziom intymności.

Kardashian zatrzymał się w „The Tonight Show”, aby powiedzieć Jimmy’emu Fallonowi o swojej najnowszej premierze.NBC / NBCU Photo Bank przez Getty Im

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button