Rozrywka

Kim Kardashian, Jimmy Fallon i inne gwiazdy, które używały surogatów

Dążenie do macierzyństwa zastępczego! Lance Bass i więcej celebrytów sprowadziło na świat dzieci z pomocą nosicielek ciążowych.

Piosenkarz i Michael Turchin zostali rodzicami bliźniaków w październiku 2021 roku — ale para spędziła trzy lata próbując założyć rodzinę.

Były „członek NSync jako pierwszy powiedział” Nas tygodniowo wyłącznie w marcu 2018 roku chciał mieć dziecko ze swoim mężem artystą w ciągu roku, mówiąc: „Nie sądzę, aby ktokolwiek był naprawdę przygotowany na posiadanie dzieci. Myślę, że po prostu musisz płynąć z prądem. … Mamy mnóstwo przyjaciół, którzy przeszli przez ten proces. Przeprowadzamy wywiady ze wszystkimi.

W styczniu następnego roku Brak synchronizacji autor powiedział wyłącznie Nas że byli „na dawcy nr 7.”.

Pochodzący z Mississippi wyjaśnił wówczas: „Myślę, że pobiliśmy rekord w liczbie darczyńców, przez których przeszliśmy. Ale wygląda na to, że ten następny rzeczywiście zadziała. Jesteśmy ostrożni”.

Bas powiedział Nas w marcu 2020 r., że „łamiąca serce” próba in vitro nie powiodła się, wyjaśniając: „Mamy mnóstwo przyjaciół, którzy robią in vitro i zdecydowanie pocieszające było to, że wszyscy przeszli przez to samo, przez co przeszliśmy. To po prostu rozczarowujące. Tak ciężko na to pracujesz, zajdziesz w ciążę i tygodnie później to się nie trzyma. Ale wiedząc, że niektórzy z twoich przyjaciół przeszli przez to samo, czujesz się częścią tej rodziny. To po prostu sprawia, że ​​czujesz się trochę bardziej normalnie”.

The Taniec z gwiazdami alum czuł, że on i mieszkaniec Florydy „zresetowali się” i są gotowi spróbować ponownie.

W czerwcu 2021 roku para ogłosiła na Instagramie, że po drodze mają syna i córkę. „Wkrótce”, pisali wtedy para.

W oczekiwaniu na swoje pociechy Bass powiedział wyłącznie: Nas że ich „dziesiąty dawca był tym, który zadziałał”.

Wzloty i upadki zbliżyły aktora i Turchina do siebie, dodał w sierpniu 2021 roku. Nie sądziłem, że możemy się bardziej kochać i mieć większą więź, ale kiedy przechodzisz przez doświadczenie rodzina i to po prostu nie działa, może cię albo rozerwać, albo zbliżyć.[…]To była niezła podróż”.

Z Kim Kardashian oraz Kanye West do Jimmy Fallon i jego żona, Nancy Juvonen, przewiń w dół, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat bardziej znanych rodzin, które powitały swoje maleństwa poprzez macierzyństwo zastępcze.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button