Rozrywka

Kim Kardashian kupuje dom plażowy Malibu za 70 milionów dolarów rok po tym, jak Kanye West zrobił to samo

Źródło zdjęcia: Matt Baron / Shutterstock

Kim Kardashian kupił wspaniały dom nad oceanem w Malibu za 70 milionów dolarów, TMZ potwierdza. Dom, który można zobaczyć na zdjęciach tutaj, stoi na klifie z widokiem na plażę w 'Bu. Co ciekawe, była Kim, Kanye Westjest obecnie w trakcie remontu własnego domu w Malibu, który znajduje się 14 mil od nowych wykopalisk Kima.

Nowy dom Kim ma cztery sypialnie i 5,5. łazienki, a także niesamowite widoki ze wszystkich stron domu. Jest też basen i przepiękna sceneria na podwórku. Tymczasem Kanye wciąż ma trochę do zrobienia w swojej rezydencji w Malibu, która została wypatroszona podczas procesu przebudowy w okresie letnim.

Kim Kardahian
Kim Kardashian na gali Met. (Matt Baron/Shutterstock)

Kim i Kanye rozstali się na początku 2021 roku i pojawiło się między nimi pewne publiczne napięcie w związku Kim z Pete Davidson pod koniec roku i na początku 2022 roku. Jednak Kim utrzymuje, że zawsze chce, aby Kanye był w życiu ich czwórki dzieci i od czasu ich rozstania kontynuują wspólne rodzicielstwo. W rzeczywistości, zaledwie kilka dni temu, zauważono, że oboje opiekują się córką, Północno-Zachodniemecz koszykówki razem.

kim karashian kanye west
Kim Kardashian i Kanye West przed ich rozstaniem. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Podczas gdy Kim i Pete spotykali się przez kilka miesięcy, zerwali latem 2022 roku i od tego czasu Kim skupia się na swojej podróży do szkoły prawniczej. W niedawnym wywiadzie przyznała, że ​​tak naprawdę nie myśli teraz o ponownym randkowaniu. Kanye był powiązany z różnymi kobietami w 2022 roku, ale ostatnio pojawiły się pogłoski, że jest modelką randkową Candice Swanepoel. Candice rozstała się z mężem, Hermann Nicoliz którą ma dwójkę dzieci w 2018 roku.

„Ich związek jest nowy”, powiedział źródło Rozrywka dziś wieczorem, Kanye i Candice. „Lubią się nawzajem i są zadowoleni z tego, jak wszystko idzie do tej pory. Połączyli się modą i kreatywnością”. Kanye podsycił plotki o randkach, publikując zdjęcie siebie i Candice na swojej Instagram Story podczas New York Fashion Week na początku tego miesiąca.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button