Rozrywka

Kim Kardashian „Nadzieje” Pete Davidson nie osłaniał Kanye Westa strojem Emmy

Źródło zdjęcia: Chris Chew / UPI / Chelsea Lauren / Shutterstock

Następny Pete’a Davidsona pojawienie się 12 września na Primetime Emmy Awards, fani zastanawiają się, czy jego bardzo niski kluczowy wygląd ma coś wspólnego z byłym mężem jego byłej dziewczyny Kim Kardashian, Kanye West. Ale według źródła KarJenner, Kardashianie piękno ma po prostu nadzieję, że tak nie jest. „Kim nie ma pojęcia, czy Pete próbował wysłać do Kanye subtelną wiadomość, ale zakłada, że ​​to jego sarkastyczny sposób reagowania na ataki Kanye” – powiedział wtajemniczony. HollywoodLife WYŁĄCZNIE o czarnym monochromatycznym wyglądzie Pete’a, tenisówkach i białych odblaskowych odcieniach.

Pete Davidson w Emmys
Pete Davidson prezentuje się na rozdaniu nagród Emmy 2022 12 września. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

„Jednak Kim poważnie ma nadzieję, że nie miało to z nim nic wspólnego, ponieważ miała wystarczająco dużo dramatu w tej całej sprawie” – kontynuowali. „Wie, że Kanye nie zasługuje na to, aby Pete po prostu usiadł i przyjmował ataki, ale ma nadzieję, że idzie drogą i nie jest małostkowy w całej tej sprawie. Nie ma czasu na bałagan i choć rozumie, skąd pochodzi Pete, Kim czuje, że to naprawdę nie jest tego warte. Życzy mu niczego poza najlepszymi i ma nadzieję, że może po prostu odejść od tego miejsca.

Pete pojawił się na scenie podczas największego wieczoru telewizyjnego, aby wręczyć nagrodę za wybitny serial komediowy — zaszczyt, który, jak na ironię, trafił do nękanego wojną byłego kolegi. Jason Sudeikis i jego komedia Ted Lasso. Trudno nie wyobrazić sobie, że Pete w rzeczywistości wołał Kanye’a, który dręczył SNL ałun przez Instagram od miesięcy.

Miał na sobie strój, spodnie i top, który wyglądał prawie identycznie jak ten, który nosił Kanye podczas występu na Met Gala. Kim i Kanye poszli własnymi drogami w lutym 2021 r. Założyciel SKIMS następnie zajął się Król Staten Island gwiazda, spotykając się z nim przez dziewięć miesięcy od października 2021 r., aż do ich rozstania na początku sierpnia.

Kanye West
Kanye Zachód (MEGA)

Gdy rozłam Kim i Kanye nasilał się, oddzielne źródło podało, że raper walczył. „Kanye nie radzi sobie dobrze”, powiedział źródło LUDZIE Magazyn z lutego 2021 r. „Jest niespokojny i bardzo smutny. Wie, że małżeństwo się skończyło i teraz nic nie można zrobić. Wie też, co traci w Kim”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button