Rozrywka

Kim Kardashian oszałamia w nagim topie i legginsach, gdy chłopak Pete Davidson wspiera jej seksowną sesję zdjęciową SKIMS

KIM Kardashian pokazała swoje krzywe klepsydry w nagich SKIMS na seksowną nową sesję zdjęciową.

41-latka wyszła na plan w krótkiej bluzce, legginsach i butach i sączyła dietetyczną colę z puszki, podczas gdy stylistka spryskiwała jej platynowe włosy.

4

Postać gwiazdy była bez skazy

4

Kim pokazała swoją nową platynową fryzurę

4

Czteroletnia mama wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną, mimo że były Kanye West ponownie rozpalił wczorajszą walkę o opiekę nad serią roszczeń.

Nowy mężczyzna, Pete Davidson, był pod ręką, aby ją wesprzeć, z gwiazdą SNL ubraną w luźny sweter i joggery.

Błysnął uśmiechem i uniósł kciuki, gdy szedł w pobliżu.

Kim od tygodni dumnie pokazuje swoje blond loki, ale nie wszyscy jej fani to uwielbiają.

Najczęściej czytane w Rozrywka

Wczoraj opublikowała serię zdjęć ze ślubu siostry Kourtney i Travisa Barkera.

Pozując w updo, spojrzała na bok w swojej gotyckiej sukience w czarnych rękawiczkach, którą wielu fanów wcześniej niestety porównało do „pogrzebu” i napisała wpis: „Kravis Forever”.

Nowo udostępnione zdjęcia zrobione w zeszły weekend zawierały również jej i córkę North, które słodko przyjęły pozę – i słodki pocałunek – ale fani po prostu nie mogli przejść przez włosy.

Snapy poleciały do ​​Reddit, gdzie niektórym brakowało naturalnego wyglądu brunetki, który miała dla prawie całego swojego E! show i wielu chciało, żeby wróciła do podstaw.

Jeden surowy użytkownik zaczął: „Mam nadzieję, że jej faza owłosienia tego ptasiego gniazda wkrótce się skończy”.

Inna broniła się przed zawiniętym blond kokem: „Naprawdę to uwielbiam. Uwielbiam niechlujne upięcie, nawet jeśli jest to celowo zrobione”.

Trzeci skomentował: „Nie jestem pewien, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale lata 90. i początek 2000 r. mają wielki powrót w modzie, urodzie i włosach”.

Czwarty odpowiedział: „Wiem, ale nie jestem gotowy na ten powrót”.

Inny przynajmniej nazwał szokująco swobodne updo, pisząc: „Podoba mi się to, zwłaszcza, że ​​tak noszę włosy. Mam zbyt dużo kędzierzawych włosów i much, żeby robić ich zgrabne upięcia”.

Kim była odświeżona dietetyczną colą

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button