Rozrywka

Kim Kardashian wyrzuciła Kendall Jenner z okładki Vogue’a: „Nie powiem jej”

Więcej na: kendall jenner Kris Jenner wzywa Kendall Jenner do zamrożenia jajek, nazywa położnik Kendall Jenner „niezadowoloną” z wirusowego filmu o ogórkach, Khloé Kardashian mówi, że Kendall Jenner ma trudności z wejściem po schodach w zabawnym filmie udostępnionym przez Kylie Kourtney Kardashian poślubia Travisa Barker na kolejnym weselu we Włoszech

To Vogue-off.

W czwartkowym nowym odcinku „The Kardashians” na Hulu, Kim Kardashian zdobyła zaszczyt przewodniczenia wydaniu biblii mody z marca 2022 r. – zdejmując przy tym siostrę Kendall Jenner z okładki.

„W zeszłym tygodniu American Vogue zrobił fantastyczną, niesamowitą próbę okładki z Kendall, a kiedy kręcili, zadzwonili do mnie z planu i powiedzieli: „Przy okazji, chcą zaoferować Kendall okładkę marcowego wydania”. … Byłem bardzo podekscytowany” – powiedział Kim Kris Jenner.

„Właśnie dostałem dziś rano telefon od agenta Kendalla i mówi: „Dobre wieści, złe wieści… Nie jestem pewien, czy Kendall będzie odpowiedni na tę okładkę”.

Dobre wieści? „Poprosili Kim o wykonanie okładki” – powiedział Kris, dodając, że zaszczyt jest „tak duży, jak to tylko możliwe”.

Wydanie z marca 2022 roku oznaczało trzecie wydanie magazynu Kim; podzieliła czytelników, relacjonując błyszczący numer z kwietnia 2014 r. z ówczesnym narzeczonym Kanye Westem, a później nagrała swoją pierwszą solową okładkę do numeru z maja 2019 r.

Kendall Jenner zdobyła swoją pierwszą okładkę Vogue’a we wrześniu 2016 roku.Getty Images

„Jestem tak podekscytowany, że będę na okładce Vogue”, powiedział założyciel Skims podczas konfesjonału. „Nie obchodzi mnie, ile razy możesz być na okładce; nigdy, przenigdy się nie zestarzeje… Ten wydaje mi się po prostu wyjątkowy. Jestem zaszczycony, że mogę być tego częścią”.

Jednak ani Kris, ani Kim nie chcieli być tymi, którzy przekażą wieści Kendall.

„Czuję się bardzo źle. Na przykład jest słodko-gorzki. Nie powiem jej – powiedziała Kim, zanim powiedziała producentom, że 15 lat temu czułaby się zupełnie inaczej, gdyby rywalizowała z rodzeństwem o okładkę Vogue.

Rodzeństwo pozowało razem na imprezie oscarowej Vanity Fair 2022, oboje ubrani w Balenciaga.WireImage dla Vanity Fair

„Prawdopodobnie sama bym zamordowała Kendall, żeby zdobyć przykrywkę, gdyby to była opcja między nami dwojgiem” – powiedziała śmiertelnie poważna. „Moja desperacja w tamtych czasach… Zostałaby pochowana, zanim dostała tę przykrywkę”.

W końcu Kendall dowiedziała się o zamianie okładki od swojego agenta.

„Cieszę się z powodu mojej siostry, a ona powinna być naprawdę szczęśliwa” – powiedziała modelka. „W moim ciele nie ma zdenerwowanej kości, ponieważ myślę, że trafiła do właściwej osoby… Nie zrozum mnie źle, byłbym niezwykle zaszczycony i bardzo podekscytowany, gdy dostałem tę okładkę Vogue… Ale jestem szczęśliwy, mogąc dać to zależy od mojej siostry.

Kendall nie jest nowicjuszem w Vogue’u, który trafił na okładkę z września 2016 roku i wystąpił w wielu modowych spreadach dla magazynu. Zarówno ona, jak i Kim prowadziły również wiele międzynarodowych edycji Vogue.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button