Rozrywka

Klay Thompson przezabawny pseudonim Warriors dla nieznanego bohatera

Getty Klay Thompson nr 11 z Golden State Warriors skarży się na brak zaproszenia do Utah Jazz w pierwszej połowie w Chase Center 2 kwietnia 2022 roku w San Francisco w Kalifornii. (Zdjęcie: Ezra Shaw/Getty Images)

Po wybuchu piątego meczu o niemożliwych do przewidzenia proporcjach Golden State Warriors wiedzieli, że muszą wprowadzić poprawki, aby wyrwać serię z Memphis Grizzlies.

Steven Adams powrócił do składu w grze 3, a Dubs musieli odejść od swoich małych składów, aby zrównoważyć odbijającą się bitwę. W grze 5 Grizzlies absolutnie pobili Warriors w zbiórkach 55-37, z przewagą 18-4 na deskach ofensywnych.

„Seria zmieniła się po powrocie Stevena Adamsa w grze 3, a następnie jego wpływie w grze 4 i 5”, mówi Steph Curry po grze 6. „Musieliśmy zacząć od pewnego rozmiaru, pewnego rodzaju licznika, który… da nam Szansa na przyjęcie tej fizyczności, z jaką na nas szli. Lepiej zacznij od defensywy.

PlayStephen Curry Postgame Presser po meczu 6 Wygraj Grizzlies Wywiad ze Stephenem Curry Postgame – mecz 6, Grizzlies vs Warriors 2022 Playoffy NBA! Bądź na bieżąco z wiadomościami, wynikami na żywo i statystykami dzięki aplikacji NBA:app.link.nba.com/-App222022-05-14T12:56:40Z

Dubs dostosowali się i wyrzucili Kevon Looney z powrotem do początkowego składu w meczu 6. Zakończył sezon z najlepszymi w sezonie 35 minutami i niesamowitymi 22 zbiórkami, z 11 ofensywą. Warriors wykonali kontrujący cios, wygrywając bitwę z odbicia 70-44, aby wyeliminować Grizzlies.

Mike Brown ujawnił, że Curry i Draymond Green byli powodem, dla którego Looney powrócił do wyjściowego składu. Po stracie Jamesa Wisemana przez resztę sezonu Dubs zawsze zdawali sobie sprawę, że muszą dowiedzieć się, jak dopasować się do większych składów podczas play-offów.

„Ale Draymond [Green] Stepha [Curry]Andrzej [Iguodala] ci faceci widzą grę, grają w szachy, podczas gdy wszyscy inni grają w warcaby”, Klay Thompson omawia zaangażowanie Curry’ego i Greena w założenie Looney. „Draymond jest jak przedłużenie naszego sztabu szkoleniowego, podobnie jak Steph, więc nie dziwi mnie, że wykonali tę rozmowę, a Loon wykonał zadanie”.

Thompson dostał żarty dla Kevon Looney

Zawsze odświeżający Thompson miał przezabawny pseudonim Looney, gdy zapytano go o jego występ po meczu 6.

„Kevon [Looney] powinien nazywać się „Kevon Looajuwon”, ponieważ naprawdę był tam dziwakiem” – powiedział Thompson dziennikarzom po meczu. „Facet ma elastyczne ramiona, które może rozciągnąć”.

Thompson porównywał Looneya do Hall of Famer Hakeem Olajuwon. The Dream zebrał średnio 11,1 zbiórek w swojej znakomitej karierze, w tym 14 zbiórek w sezonie 1989-90.

Looney przypomina o swoim nadludzkim występie

Looney osiągnął swój cel, grając we wszystkich 82 meczach w sezonie zasadniczym, ale to nie zbliża się do dumy, którą musi czuć, zdobywając ponad 20 zbiórek w decydującym o serii meczu play-off.

„Nie zdobyłem 20 zbiórek w meczu od czasów college’u” – powiedział Looney po meczu. „Byłem blisko kilka razy w tym roku, ale minęło dużo czasu, odkąd miałem 20 lat. Wielkie osiągnięcie dla mnie, zwłaszcza, że ​​jestem dumny z tego, że jestem zawodnikiem”.

Zagraj w postgame Kevon Looney; Wojownicy pokonali Grizzlies w grze 6Hej tam! Pomóż nam rozwijać ten kanał sportowy, naciskając LIKE. Kiedy LUBISZ, KOMENTUJESZ lub UDOSTĘPNIASZ, mówisz YouTube, że chcesz, aby nasze treści były pokazywane. Jeśli NIESLIKE =( film, wtedy YouTube ukryje nasze treści i możesz przegapić nasz następny wpis. Dziękuję bardzo za… 2022-05-14T05:33:22Z

Wielki mężczyzna mówił o tym, jak wiele dla niego znaczyło, że Curry i Green odegrali kluczową rolę w odzyskaniu go z powrotem w początkowym składzie i mówił o tym, jak jeździł na ławce we wcześniejszej karierze.

Absolwent UCLA kupił również to, co przyjął do siebie po tym, jak Warriors zostali zmiażdżeni na planszach w grze 5. Looney może mieć tylko 6’9”, ale można śmiało powiedzieć, że Warriors będą na nim polegać, gdy będą potrzebować długości do reszta postseason.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button