Rozrywka

Klip Kailyn Lowry z chłopakiem Elijahem Scottem wzbudza zaniepokojenie

Kailyn Lowry Kailyn Lowry zatarł szczegóły, ale fani twierdzili, że się domyślili.

Absolwentka „Nastoletniej mamy”, Kailyn Lowry, świętowała 24. urodziny swojego nowego chłopaka, Elijaha Scotta. Lowry opublikowała serię filmów na Instagramie 22 czerwca, w których trzymała się za ręce, całowała i omdlała nad Scottem.

Fani wzięli nagrania wideo Lowry’ego i udostępnili je na Reddit, gdzie fani zauważyli, że Lowry zamazał szczegół na biodrze Scotta. Wcześniej powiedziała, że ​​wyblakła logo Scotta na jego bluzie, aby ludzie w internecie nie wiedzieli, gdzie pracuje, ale niektórzy fani o orlim wzroku twierdzili, że Lowry również próbował ukryć broń leżącą na biodrze Scotta.

„Fakt, że zamazała jego broń, jest również śmiechu warty. Nie mogę się doczekać, aż skończy się to kolejną niechcianą ciążą lol”, powiedzieli.

„Spośród setek zdjęć i filmów, które prawdopodobnie zrobiła temu kolesiowi, musi tylko opublikować jedno z nim z bronią” – napisali.

Czy wyrzuciła broń na jego biodrze podczas tego ujęcia w kuchni? Mieszkasz w ładnej okolicy, dlaczego musisz być przywiązany do swojej kuchni, proszę pana? zauważyła trzecia osoba.

Lowry chwali się Scottem w swoim podcastie

Lowry wyznała swoje uwielbienie dla Scotta 21 czerwca w odcinku podcastu „Baby Mamas No Drama” ze współprowadzącym Vee Riverą.

„Mała Lijie. Tak bardzo go kocham” – powiedział Lowry. „Muszę się nim przez chwilę chwalić, bo on jebanie w dupę”.

„Nie chcę upiększać tej kultury pracy wypalonej, w której po prostu lubimy się przepracowywać – kultura pośpiechu, dziękuję – nie chcę uwydatniać tego, jednak ten człowiek jest najciężej pracującym człowiekiem, z jakim kiedykolwiek byłam moje życie – powiedziała.

Lowry zauważyła, że ​​jej były chłopak Jo Rivera, który jest teraz żoną jej współgospodarza, się nie liczył. „Oczywiście Jo jest inny, ponieważ byłam z nim, kiedy byliśmy dziećmi”, powiedziała, a Rivera się zgodził.

„Ale on rozwala swój cholerny tydzień i wiesz, co ten człowiek zrobił w ten weekend? W sobotę i niedzielę nastawił budzik na 6 rano, żeby pójść do domu na zewnątrz” – powiedziała Rivera. „A ja się zastanawiam, skąd pochodzisz?”

Scott chce, żeby Lowry poznał swoją mamę

Scott jest gotowy, by przenieść sprawy na wyższy poziom z Lowrym, ale wychowanek „Nastoletniej mamy” waha się, czy spotkać się z matką.

Lowry powiedziała, że ​​boi się, że jego mama jej nie pochwali.

„Nie wiem, co to jest, ale nie chcę się tłumaczyć i jestem pewien, że – a może to jest projekcja – tak jak wiem jako mama, nie mogła chcieć, żeby był z kimś który ma czworo dzieci” – powiedziała.

Matka czwórki dzieci powiedziała, że ​​mama Scotta może oglądać jej stare odcinki „Nastoletniej mamy”.

„Może oglądać całe moje życie i wszystkie moje błędy w telewizji. Nie może tego chcieć dla swojego syna, zwłaszcza że jest takim dobrym facetem” – powiedział Lowry.

„Jeśli nie skończymy razem, jest tak dobrym facetem, że chcę dla niego jak najlepiej bez względu na wszystko i mam nadzieję, że jego mama to dostrzeże” – kontynuowała. „Ale to naprawdę przerażające”.

Więcej ciężkich wiadomości o nastoletniej mamie

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button