Rozrywka

Klip „Little People, Big World” pokazuje, że Caryn Chandler jest niezadowolony z Zacha Roloffa: „Kto, do cholery, to robi?”

Fani TLC uwielbiają oglądać Roloffy Mali ludzie, wielki świat, a seria wkrótce powróci. Zanim rozpocznie się nowy sezon, nowy klip pokazuje konflikt między Mattem Roloffem i Zachem Roloffem o Roloff Farms. Klip pokazuje również dziewczynę Matta, Caryn Chandler, która jest zdenerwowana tym, jak Zach i Tori Roloff postanowili powiedzieć im, że przeprowadzają się do nowego domu. Oto, co się stało.

Nowy klip z „Little People, Big World” pokazuje, że Caryn Chandler jest niezadowolona z Zacha i Tori Roloff

Matt Roloff i Caryn Chandler w „Mali ludzie, wielki świat” | TLC przez YouTube

Klip z nowego sezonu Mali ludzie, wielki świat wysłane przez Us Weekly pokazuje Zacha Roloffa i Matta Roloffa po sporze dotyczącym własności Roloff Farms. Według The Wall Street Journal nowe raporty pokazują, że Matt sprzedaje kilka akrów nieruchomości Roloff Farms. Podczas gdy Zach początkowo interesował się zakupem nieruchomości, plany nie powiodły się, ponieważ ojciec i syn nie mogli dojść do porozumienia.

Klip pokazuje Zacha i Tori Roloff zbliżających się do Matta i Caryn Chandler na Farmach Roloffa. Zach i Tori planowali odejście – i jeszcze nie powiedzieli Mattowi i Caryn. Następnie poprosili syna Jacksona o przekazanie wiadomości o przeprowadzce. Caryn nie znosiła tego zbyt dobrze.

„Cóż, mieli Jacksona, wiesz, był tym, który powie nam, że się poruszają” – mówi Matt przed kamerą.

„Tak, to dziwne” – dodaje Caryn. „Mam na myśli, kto to kurwa robi?”

Gdzie teraz mieszkają Zach i Tori Roloff?

Widzowie oglądają nowy sezon Mali ludzie, wielki świat usłyszy więcej o ruchu Zacha i Tori Roloff. Dokąd więc udała się para po tym, jak nie powiodły się plany zakupu Roloff Farms?

Para przeniosła się do Battle Ground w stanie Waszyngton. „Pożegnaliśmy wczoraj nasz słodki, przytulny, wyjątkowy i bardzo zielony dom w Portland !!” Tori napisała na Instagramie w październiku 2021 r. „W tym domu mieliśmy tak wiele pięknych wspomnień, w tym przyniesienie naszej słodkiej fasoli ze szpitala, niezliczone spotkania i po prostu dużo miłości”.

Zach i Tori kupili swój nowy dom z czterema sypialniami i trzema łazienkami za prawie milion dolarów. Fani zapytali Tori za pośrednictwem Instagrama o zakup Roloff Farms, a ona niejasno stwierdziła, że ​​pomysł nie jest już opłacalny.

Fan zapytał: „Czy przejęcie farmy jest nadal na stole?”

– Nie – odpowiedziała Tori. „Kochamy ten mały kawałek nieba”.

Innemu fanowi Tori stwierdziła: „Niektóre rzeczy po prostu nie idą zgodnie z planem. Ale dla nas wszystko się udało”.

Kiedy powróci „Mali ludzie, wielki świat”?

” src=”https://www.youtube.com/embed/XK6-e6AWU34?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Nowy sezon Mali ludzie, wielki świat premiera 17 maja 2022 o godzinie 21:00 czasu wschodniego w TLC.

Widzowie z pewnością usłyszą więcej o transakcji, która nie doszła do skutku w sprawie zakupu Roloff Farms, a Matt Roloff prawdopodobnie również omówi swoją decyzję o wystawieniu 16 akrów farmy na sprzedaż. Dodatkowo fani dowiedzą się więcej o ruchu Zacha i Tori Roloff, a także o ich powiększającej się rodzinie.

Jeśli chodzi o Amy Roloff, wyszła za Chrisa Marka i nie ma już żadnego związku z Roloff Farms. Ale zwiastun nadchodzącego sezonu pokazuje, że Matt pokazuje jej swoje plany — a ona wydaje się, że się z nimi nie zgadza.

„Pytam, co robisz?” Amy śmieje się do kamery.

Sprawdź ściągawkę Showbiz na Facebooku!

POWIĄZANE: „Mali ludzie, wielki świat”: Jeremy Roloff mówi, że „nie chciał kojarzyć się” z serialem, kiedy odszedł, mówi, że wyrządził „szkody”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button