Rozrywka

Kobieta błyska brzuchem, by przeciwstawić się trollowi, który oskarżył ją o normalizację otyłości

Osoba mająca pozytywny wpływ na ciało przeciwstawiła się trollom, błyskając brzuchem po tym, jak została oskarżona o normalizację otyłości za dzielenie swojego naturalnego ciała.

Elloise, która publikuje posty pod nazwą @elloise_fit, często udostępnia podnoszące na duchu treści i klipy z treningu na siłowni swoim 30 000 obserwatorom na Instagramie.

Pomimo uwielbienia ze strony fanów dziękujących jej za afiszowanie się „prawdziwym” ciałem, nie wszyscy są tak mili w związku z miłosnymi ujęciami jej blondynki.

W niedawnym poście piękność założyła niebieski stanik sportowy w panterkę i parę dopasowanych szortów treningowych, które opuściła poniżej bioder.

Brzuch Elloise był na pełnym ekranie, gdy uśmiechała się do kamery – i na pewno wyglądała na bardzo szczęśliwą.

Ale nie wszyscy byli tak wdzięczni i uśmiechnięci do postaci influencera.

Cóż za okropna rzecz do powiedzenia! (Zdjęcie: elloise_fit/Instagram) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Dołączyła zrzut ekranu z wiadomością, która wysadziła Elloise z powodu jej pozytywnych zdjęć ciała i klipów treningowych.

Część wiadomości trolla trzasnęła: „Cholera, nie myślałem, że jesteś tym urojonym lolem, publicznie to publikujesz. Masz setki otyłych kobiet, które chwalą cię za bycie zbyt otyłym, mówiąc ci, że wyglądasz świetnie.

„Czy to sprawia, że ​​czujesz się lepiej ze sobą? Czy to ma dla ciebie sens?

„Oboje wiemy, że nie czujesz się dobrze ze swoim ciałem i zdrowiem, które TAK idą w parze” – zakpił złośliwy komentator.

Nie pozwalając, by to do niej dotarło, a także obnosząc się z brzuchem, aby wszyscy mogli to zobaczyć, Elloise napisała długi podpis, aby zachęcić kobiety do kochania swojego ciała – bez względu na kształt i rozmiar.

„Czy dobrze się czujesz ze swoim ciałem?” – zapytała influencerka.

„Dzisiaj rano otrzymałem ten raczej „uroczy” komentarz na temat jednego z moich bębnów treningowych. Chociaż jest tu tak wiele do rozpakowania, chcę skupić się na komponencie „szukanie walidacji” tego niepokojącego komunikatu.

Elloise nie pozwoliła trollowi się do niej dostać (Zdjęcie: elloise_fit/Instagram)

„Kto jeszcze tego doświadczył?

„Jako dziecko media otoczyły mnie ideą „idealnego ciała” i że aby być szczęśliwym, muszę wyglądać w określony sposób.

„Jako nastolatka media społecznościowe przedstawiały idealne kobiety żyjące idealnym życiem, mówiąc mi, że tylko piękne i chude kobiety odniosły sukces”.

Kontynuowała: „Jako dorosła osoba, która ma teraz taką samą moc, jak ci, którzy wpłynęli na mnie powyżej, chcę zmienić to przesłanie. W porządku jest kochać swoje ciało, takie jakie jest! W porządku jest kochać luźną skórę, cellulit, rozstępy i wszystko pomiędzy.

„Kiedy poczujesz się komfortowo ze skórą, w której jesteś, przestaniesz szukać potwierdzenia od innych na temat swojego wyglądu. Kiedy już znajdziesz tę akceptację w sobie, być może zachęcisz innych, by zrobili to samo.

„Wstawiam tutaj, aby zachęcić was wszystkich do życia pełnią życia bez martwienia się o swój kształt lub rozmiar. Mam nadzieję, że ten mężczyzna i dziesiątki innych, którzy wysyłają mi podobne wiadomości dziennie) nauczą się kochać siebie i przestać rzutowanie swojej niepewności na innych.

Co za śliczny brzuszek! (Zdjęcie: elloise_fit/Instagram)

„Jeśli weźmiesz jedną rzecz od dzisiaj, to bycie miłym dla siebie. Jeśli weźmiesz drugą rzecz od dzisiaj, to to, że bycie miłym dla innych jest bezpłatne”.

Wiele osób zaskoczonych tą okrutną uwagą uciekło do komentarzy, aby wesprzeć Elloise i jej „inspirujące” treści.

Jedna osoba skomentowała: „Nienawidzę tego, jak ludzie czują potrzebę komentowania danych innych ludzi. Powinni koncentrować się na sobie i być może na swojej osobowości, ponieważ są tak podli. Jesteś niesamowita, bądź sobą.

Inny użytkownik dodał: „Nigdy nie przestawaj się dzielić, pomagasz mi pomóc i jestem pewien, że tak wielu innych wie, że wszyscy jesteśmy normalni! Ciała są inne, koniec historii!”

Podczas gdy trzecia osoba powiedziała: „Zazdrość wyraźnie dotarła do tej osoby. Osobiście uwielbiam podążać za Tobą za to, za czym opowiadasz się i za Twoje treningi/inspiracje.”

Ktoś inny pochwalił: „Twoje posty są bardzo inspirujące”.

Tymczasem piąta osoba powiedziała: „Uwielbiam widzieć, jak przedstawiane jest twoje ciało i jak żyjesz pełnią życia!”

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn Daily Star Hot Topics

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button