Rozrywka

Kobieta odkrywa, że ​​„mąż” jest w rzeczywistości oszustką po 10 miesiącach małżeństwa

Kobieta, która padła ofiarą oszustwa małżeńskiego, twierdzi, że dopiero 10 miesięcy po ślubie dowiedziała się, że jej mąż był przebraną kobietą.

Na początku tego tygodnia 22-letnia kobieta, którą zidentyfikowano po inicjałach NA, podzieliła się swoją historią w mediach społecznościowych po tym, jak sprawa trafiła na pierwsze strony gazet.

Dzieje się tak po tym, jak oskarżeni, o których mowa inicjałami AA, stanęli we wtorek (14 czerwca) przed Sądem Okręgowym w Jambi w Indonezji.

Ofiara twierdziła, że ​​dopasowała się do oszusta w aplikacji randkowej w maju 2021 roku.

Oszusta rzekomo powiedział, że był to mężczyzna, który był przeszkolonym w USA chirurgiem i biznesmenem węglowym, który niedawno przeszedł na islam i szukał żony.

Oszusta twierdził, że jest przeszkolonym w USA chirurgiem i biznesmenem węglowym, który niedawno przeszedł na islam i szukał żony (Zdj .: Getty Images) Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Trzy miesiące później para pobrała się w układzie nikah siri, który jest uznawany przez religię, ale nie przez państwo.

Nie mogli mieć usankcjonowanego przez państwo ślubu, ponieważ pan młody nie był w stanie przedstawić wymaganych dokumentów cywilnych.

Nowożeńcy mieszkali w domu rodziców ofiary przez kilka miesięcy. W tym czasie jej rodzice nabrali podejrzeń, że AA wciąż prosi o pieniądze i nie może przedstawić żadnego dowodu jego imponujących referencji.

Jednak według Coconuts członkowie rodziny i przyjaciele oszusta zawsze popierali jego roszczenia zawodowe.

Aby uniknąć dalszych pytań, oszust zabrał swoją narzeczoną z dala od rodziny do Lahat na Sumatrze Południowej.

Tam przez kilka miesięcy była zamknięta w domu i miała zakaz interakcji z nikim innym. Jej „mąż” również kontrolował ich finanse.

W kwietniu zaniepokojony miesięcznik NA skontaktował się z policją Jambi, która wytropiła parę w Lahat.

Podczas policyjnego przesłuchania ujawniono, że AA jest kobietą, której prawdziwe nazwisko nosi inicjały EY.

W ciągu 10 miesięcy małżeństwa rodzina twierdziła, że ​​zostali oszukani z 300 milionów IDR, co stanowi równowartość 16 537 funtów.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Po zapytaniu w mediach społecznościowych na temat ich życia seksualnego, ofiara powiedziała, że ​​jej „mąż” zawsze wyłącza światło i zawiązuje jej oczy przed seksem.

Oszusta powiedziała policji, że używa rąk, by zadowolić swoją żonę, ale ofiara powiedziała, że ​​była pewna, że ​​EY używała środków do penetracji seksualnej podczas stosunku.

NA twierdziło również, że EY próbowała ją zamordować, każąc jej wskoczyć do rzeki, mimo że wiedziała, że ​​nie umie pływać.

Rodzice ofiary zgłosili EY władzom za oszustwo w dokumentacji edukacyjnej, co może być pierwszym z wielu zarzutów przeciwko niej i za które może grozić do 10 lat więzienia. Proces w tej sprawie trwa w Sądzie Rejonowym w Jambi.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami. zapisując się do jednego z bezpłatnych biuletynów Daily Star tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button