Rozrywka

Kobieta odwołuje randkę po tym, jak dowiedział się, że facet nie prowadzi samochodu, Internet popiera jej decyzję

Różni ludzie mają różnych łamaczy umów, jeśli chodzi o osoby w związkach. Są ludzie, którzy absolutnie uwielbiają podróżować i jeśli zamierzają z kimś sypiać na dłuższą metę, to prawdopodobnie chcieliby, aby ta osoba pokochała również wędrówki po całym świecie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Poglądy polityczne/religijne i inne kwestie związane z polityką tożsamości mogą być dla niektórych osób kolejnym przełomem, a może faktem, że ktoś naprawdę lubi jedno jedzenie i tylko jedno jedzenie i to wszystko, co kiedykolwiek zje.

Wspomniani łamacze transakcji są niezwykle subiektywni, co oznacza, że ​​ludzie bardzo szybko się o nich nabierają.

Nie jest więc niespodzianką, że przyznanie się kobiety do odwołania randki z facetem, ponieważ dowiedział się, że nie może prowadzić, spotkało się z komentarzem wielu osób. Większość ludzi poparła jej decyzję.

Post został przesłany przez użytkownika Mumsnet @ItDoesMyHeadIn, który zatytułował swój wpis: „Czy zniechęciłby Cię człowiek, który nie prowadzi samochodu?”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty

Chciała wiedzieć, czy popełniła błąd, wycofując się z randki z facetem, którego odkryła, że ​​nie był w stanie i nie chciał usiąść za kierownicą samochodu.

Jednak najbardziej zszokowało ją to, jak bardzo zniechęcił ją fakt, że mężczyzna nie był w stanie prowadzić pojazdu mechanicznego, i chciała wiedzieć, czy postąpiła źle, każąc mu kopać kamienie po tym, jak się o tym dowiedziała. .

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Mumsnet

Pisze w poście: „Odwołałam randkę. Najwyraźniej jestem zbyt wybredna. Żeby być uczciwym, moja przyjaciółka wyszła za mężczyznę, który nie prowadzi samochodu, a on jest niesamowity. Żadne z moich rodziców nie prowadzi. Facet, do którego jechałam Date mógł sobie na to pozwolić, po prostu nie może być dupkiem. Chętnie wszędzie chodzi pieszo lub korzysta z transportu publicznego. Do niego. Ale chciałbym być z kimś, kto czasami dosłownie umie za kierownicą.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Mumsnet

Kontynuowała: „Jak, kurwa, chcę być tą, która jedzie 8 godzin do Szkocji na wakacje, lub zawsze odbieram jedzenie na wynos itp. Jestem dość tradycyjna i czasami przyznaję, że chciałabym faceta, żeby mnie podwiózł i zabrał na kolację itp. (Pieprzaj szalone feministki, tak, mogę wyjść na kolację). Właściwie nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo to złamało umowę, dopóki nie zostało wprowadzone przede mną! Zainteresowany opiniami…”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Mumsnet

Wydawało się, że wszystkie opinie wróciły na korzyść jej podejmowania decyzji.

„Przełamywanie umowy dla mnie. Umawiałbym się też z kimś z Xbox/PlayStation”.

„Zawsze mnie też zniechęca, kiedy się spotykam. Po prostu nie czułem, że będą równorzędnym partnerem. Inaczej, jeśli mieszkasz w Londynie lub gdzieś z niesamowitym transportem publicznym, ale w Yorkshire, gdzie jestem, to jest problem”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Inna wymieniona potencjalna romantyczna okazja, którą można przegapić w przypadku mężczyzny, który nie prowadzi samochodu: „Yanbu, ponieważ my, mordercy, lubimy zboczyć naszych mężczyzn, gdy cofają z ręką na zagłówku, nie możesz przegapić tej operacji”.

Źródło: MumsnetArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

Byli jednak tacy, którzy powiedzieli, że nie stanowi to dla nich problemu w ich własnym związku, jednak: „Mój partner od 18 lat nie prowadzi samochodu, więc nie stanowi to dla mnie problemu”.

Dla innych była to kwestia przyszłościowej praktyczności.

„Gdyby ktoś miał problem zdrowotny i nie mógł prowadzić, to zupełnie co innego niż lenistwo. Nie jestem pewien, skąd możesz to wiedzieć PRZED pójściem na randkę? masz dzieci i co by się stało, gdybyś ty lub dzieci potrzebowały pilnej wizyty u lekarza rodzinnego/szpitala? Zakupy spożywcze itp.? Myślę, że płacisz za dostawy? Jest wiele osób, które sobie z tym poradzą, ale nie byłby to mój preferowany wybór.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Mumsnet

Co myślisz? Czy zniechęciłaby Cię randka, która nie była w stanie prowadzić samochodu?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button