Rozrywka

„Kobieta-pionierka”: przepis na azjatycką sałatkę z makaronem Ree Drummond jest idealny na lato

Ree Drummond to łatwa letnia sałatka wypełniona makaronem i warzywami, idealna na nakarmienie tłumu. Kobieta-pionierka gwiazda dopełnia sałatkę pysznym dressingiem, który ubija w kilka sekund.

Ree Drummond | Tyler Essary/NBC/NBCU Photo Bank

Ree Drummond robi letnią sałatkę z makaronem, która jest pełna kolorów

Drummond zademonstrowała, jak zrobić swoją azjatycką sałatkę z makaronem podczas odcinka Kobieta-pionierka. „Jest lato i dla mnie oznacza to kolor, kolor, kolor” – wyjaśniła. Powiedziała, że ​​sałatka z makaronem jest jednym z jej „ulubionych na lato”.

Gospodarz Food Network wyjaśnił: „Gdy tylko nadejdzie ciepła pogoda, zdecydowanie przezwycięża zimno i nowe letnie przepisy. Każdy, kto cokolwiek o mnie wie, wie, że kocham kolor — zwłaszcza w moim jedzeniu”.

Kontynuowała: „Zrobię azjatycką sałatkę z makaronem. Jest tak aromatyczny, tak łatwy w wykonaniu, a do tego kipi niemal każdym kolorem pod tęczą”.

Drummond ostrzegł, że „jest dużo przygotowań”, ale zapewnił, że „nic nie jest skomplikowane”.

Jak zrobić przepis na azjatycką sałatkę z makaronem Ree Drummond

Kobieta-pionierka gwiazda dodała do miski gotowane warzywa: czerwona kapusta, ogórki, jarmuż, słodka papryka, kapusta pekińska, posiekana marchewka, kiełki fasoli i szalotki.

„Naprawdę możesz użyć dowolnych warzyw do tej sałatki. Prawie wszystko się udaje – powiedziała. „W tej sałatce jest tyle smaku. Absolutnie to kocham.”

Drummond dodał ugotowane cienkie spaghetti, wyjaśniając: „Możesz użyć linguine, możesz użyć makaronu ryżowego – prawie każdego makaronu, który masz w spiżarni”.

Rzuciła składniki razem. Następnie Drummond wyjaśniła, skąd wzięła inspirację do kolorowej sałatki. „Po raz pierwszy zobaczyłam taką sałatkę w telewizji lata temu” – powiedziała. „Myślałem, że jest taki ładny i od tego czasu w pewnym sensie go odtwarzam. Z biegiem lat zmieniła się w zupełnie inną sałatkę, ale chodzi o to, że masz makaron, masz kolorowe warzywa i zawsze wychodzi cudownie”.

Gwiazda „Kobiety-pionierki” tworzy łatwy sos do sałatek

Jako sos sałatkowy Drummond łączy oliwę z oliwek, sos sojowy o niskiej zawartości sodu, sos ostrygowy, ocet z wina ryżowego, prażony olej sezamowy, mielony imbir, posiekany czosnek i brązowy cukier w słoiku mason.

„To naprawdę świetny obiad z przyjaciółmi” – powiedziała. „Jedną rzeczą, którą lubię robić, jest przydzielanie każdemu przyjacielowi innego składnika. Ktoś przynosi kapustę, ktoś marchewki… wszyscy przychodzą, wrzucają do miski. Mam gotowy opatrunek, a potem po prostu mieszamy go razem i kopiemy.

Drummond polał sałatkę dressingiem i wymieszał. „Zasadniczo chcesz mieć tyle warzyw, co makaron makaron” – powiedziała. „Nie chcesz mieć za dużo jednego składnika”.

Drummond dodał posiekaną świeżą kolendrę i posiekane orzeszki ziemne i ponownie wszystko wyrzucił. „Ta sałatka może wygrać każdy konkurs piękności, na który wejdzie” – powiedział gospodarz Food Network. „Jeśli kochasz kolor, to zdecydowanie jest to sałatka dla Ciebie.”

Pełny przepis jest dostępny na stronie Food Network.

POWIĄZANE: Ree Drummond ujawnia, czy kiedykolwiek zmęczy się gotowaniem i więcej prawdziwych wyznań

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button