Rozrywka

„Kobieta-pionierka”: przepis na pizzę na ranczo Ree Drummond wykorzystuje łatwy skrót do kupienia w sklepie

Ree Drummond przygotowuje prosty przepis na pizzę przyjazną dla zamrażarki, który szybko przygotowuje dzięki kupionemu w sklepie składnikowi na skróty. Kobieta-pionierka gwiazda robi dwie swoje pizze na ranczo — jedną na obiad, a drugą do zamrażarki na później.

Stephen Colbert i Ree Drummond | Scott Kowalchyk/CBS przez Getty Images

Ree Drummond nazywa ten przepis na pizzę „najłatwiejszym w zamrażarce”

Drummond przygotowała swój przepis na pizzę na ranczo w jednym z odcinków Kobieta-pionierkanazywając ją „najłatwiejszą do zamrażania” pizzą.

Gospodarz Food Network zauważył: „To fantastyczne pikantne ciasto i kiedy mówię, że jest bardzo proste, naprawdę to mam na myśli”.

Kontynuowała: „Piekę dwie pizze na ranczo — to jedna z moich ulubionych rzeczy na Ziemi. Zjem dziś wieczorem jedną na kolację, a drugą wrzucę do zamrażarki.

” src=”https://www.youtube.com/embed/9ubEs_P9OPM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jak zrobić przepis na pizzę na ranczo Ree Drummond

Drummond rozpoczął od karmelizowania pokrojonej cebuli w oliwie z oliwek na patelni przez 20 minut, a następnie dodał posiekany czosnek i paprykę. „Pizza jest zawsze oczywistą kategorią w moim domu” – powiedziała. „To jest przyjemne dla tłumu, a ta pizza jest trochę w formie kawałka ciasta. To jest dobre nie z tego świata i tak pięknie zamarza”.

Doprawiła mieszankę cebulową oregano i zabrała się do gotowania kiełbaski wieprzowej na innej patelni. — Możesz użyć hamburgera, możesz zrobić włoską kiełbasę, jeśli chcesz — powiedział Drummond. „Możesz zrobić mieszankę różnych mięs. Wszystko idzie.”

Gospodarz Food Network wyłączył ogrzewanie i pozwolił, aby wszystko ostygło przez 20 minut przed złożeniem pizzy.

„Jednym z powodów, dla których te ciasta są tak łatwe i tak pyszne, jest to, że wykorzystują kupione w sklepie ciasto francuskie” — powiedział Drummond. Przez noc rozmrażała w lodówce cztery arkusze ciasta francuskiego, a następnie lekko je rozwałkowała.

Aby przygotować pizzę, Drummond posypał wierzch serem Monterey, pozostawiając ramkę wokół krawędzi. Dodała cebulę, paprykę i kiełbasę.

„Lubię takie przepisy, które po prostu zachęcają do kreatywności” – powiedziała. „Możesz użyć dowolnego rodzaju sera, możesz zrobić pizzę z cheddarem Tex Mex”.

Na wierzchu położyła pepperoni, dodała plastry mozzarelli, a następnie posmarowała brzegi ciasta płynem do jajek. Drummond umieścił drugi arkusz ciasta francuskiego na wierzchu, wyrównał krawędzie, a następnie docisnął, aby uszczelnić krawędzie i zacisnął widelcem, aby dobrze go uszczelnić.

„src=”https://www.youtube.com/embed/bvTAzq3Ev5Y?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Gwiazda „Kobiety-pionierki” ugotowała jedną pizzę i miała jedną do zamrożenia na kolejny dzień

Drummond zaproponował jej łatwą pizzę. „Jeśli organizujesz spotkanie piłkarskie w swoim domu, po prostu zgaś kilka z nich, pokrój je i podawaj z sosem marinara” – powiedziała. – Będziesz wolny w domu.

Gospodarz Food Network wyciął nożem trzy ukośne otwory wentylacyjne pośrodku, a następnie powtórzył proces z kolejną pizzą, aby później zamrozić.

Schłodziła pizzę przez 30 minut, posmarowała ją płynem do jajek i pieczyła w piekarniku o temperaturze 425 stopni Fahrenheita przez 20 minut.

Pełny przepis jest dostępny na stronie Food Network.

POWIĄZANE: „Kobieta-pionierka”: Ree Drummond’s French Chleb Pizza to idealna kolacja w ciągu tygodnia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button