Rozrywka

„Kobieta-pionierka”: Przepyszny kurczak Mango Chile Ree Drummond jest „łatwy i dobry”

Kobieta-pionierka gwiazda Ree Drummond połączyła dwa ze swoich ulubionych smaków, pikantny i słodki, kiedy opracowała domowy i pyszny przepis na kurczaka Mango Chile. To chude białko połączono ze słodyczą wspaniałych letnich owoców, sałatki z warzyw i chile w proszku, co zapewnia wędzony smak i łagodne ciepło.

Gwiazda „Kobiety-pionierki” Ree Drummond | Prasa do odkrywania/TLC

Ree Drummond opowiada o tym, co sprawia, że ​​przepis jest idealny

W wywiadzie dla magazynu Design & Living Drummond wykrzyknął, że nie ma jednego idealnego przepisu. Istnieją jednak ulubione elementy, z których korzysta dana osoba, które w połączeniu tworzą idealny przepis dla jej rodziny.

„Doskonały przepis skutkuje tym, co chcesz zjeść” — wyjaśnił Drummond.

„Wolę gotować od pieczenia. Dla mnie pieczenie jest dokładne i chodzi o perfekcję. Gotowanie polega bardziej na lataniu obok spodni — kontynuował Drummond.

„Nawet jeśli czegoś nie masz, możesz skorzystać z czegoś innego. W pieczeniu nie da się tego za wiele. Myślę, że idealny przepis prawdopodobnie nie jest czymś takim, ale jeśli daje coś, co kochasz lub kocha twoja rodzina, to dla mnie jest idealny” – podsumował Drummond.

Jakie są ulubione posiłki rodziny Drummond?

” src=”https://www.youtube.com/embed/v7QBfN7GrG4?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Gwiazda Food Network powiedziała, że ​​ulubione posiłki jej rodziny znacznie się zmieniły.

Potomstwo Drummonda, w skład którego wchodzą córki Alex, jej mąż Mauricio Scott, córka Paige, synowie Todd, Bryce i Jamar oraz mąż Ladd, uwielbiają tradycyjne dania kuchni południowej.

Wiele z tych produktów to posiłki popularne w Oklahomie, rodzinnym stanie rodziny Drummond.

„To bardzo się zmienia. To chyba pięć ulubionych rzeczy. Jednym z nich jest parmezan z kurczaka i nie jest to najlepsza, autentyczna włoska wersja. Jest bardzo zamerykanizowany” – wyjaśniła.

„Smażony stek z kurczaka – nie jemy go zbyt często, ale kiedy to robimy, jest jak kit w moich rękach” – powiedziała gwiazda Food Network.

„Lubimy często robić śniadanie na kolację z ciastkami i sosem lub tym podobnym. Kochają quesadillas Tex-Mex. Trudno byłoby im połączyć się w jeden ulubiony posiłek. Każdy dzieciak ma swojego faworyta” — podsumował Drummond.

Jak zrobić kurczaka Mango Chile

” src=”https://www.youtube.com/embed/YxeCYQ–2E8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Składniki przepisu Ree Drummond na kurczaka Mango Chile są następujące.

Piersi z kurczaka bez kości, bez skóry, chile w proszku, sok i skórka z limonki, oliwa, pieprz czarny i słoik plastrów mango.

Do przepisu niezbędne są również jarmuż, szalotki, jalapeno, papryka i kolendra.

Najpierw marynuj piersi z kurczaka w zamykanej plastikowej torebce. Do tej torebki dodaj chile w proszku, skórkę z limonki, oliwę z oliwek oraz trochę soli i pieprzu.

Pozostaw kurczaka do marynowania przez co najmniej trzydzieści minut do czterech godzin.

Zamknij torebkę i wstrząśnij, aby pokryć. Przechowywać w lodówce przez co najmniej 30 minut do 4 godzin.

Podczas grillowania kurczaka włóż do miski plastry mango, posiekany jarmuż, szalotki, jalapeno i paprykę i dodaj dodatkową marynatę.

Pokrój kurczaka w plastry lub podawaj w całości na słodkich i smakowych składnikach sałatki kate.

Kompletny przepis na kurczaka Mango Chile firmy Ree Drummond jest dostępny na stronie Food Network.

Kobieta-pionierka emitowany w soboty o godzinie 10:00 czasu wschodniego w sieci Food Network.

POWIĄZANE: „Kobieta-pionierka”: Pikantne żeberka z tyłu Ree Drummond są „nieodłączne”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button