Rozrywka

„Kobieta-pionierka”: Ree Drummond wydaje się być zraniona, gdy córki Paige i Alex nie lubią składnika przepisu

Przepisy Ree Drummond to w większości przyjazne dla całej rodziny posiłki, ale jest jeden składnik, który Drummond lubi używać, a którego jej córki w ogóle nie lubią. Drummond i jej córki, Paige i Alex, spierały się o kontrowersyjny składnik podczas odcinka Kobieta-pionierka.

Ree Drummond | Tyler Essary/NBC/NBCU Photo Bank

Gwiazda „Kobiety-pionierki” odkryła, że ​​jej córki nie lubią 1 składnika

Drummond przygotowywała swój przepis na cheddar orzotto z brokułami w jednym z odcinków Kobieta-pionierka kiedy wybuchł spór o składnik.

Kobieta-pionierka gwiazda drażniła się z tą chwilą w poście na Instagramie z 14 maja. „Oto kolejny moment w sobotnim programie. Chyba moje córki nie lubią ziele angielskie? napisała w podpisie. „Odkryłem to, kiedy podniosłem słoik, a Paige (za kamerą) zaczęła kręcić głową „nie”. Moja stała ekipa telewizyjna tego nie robi!!!”

15 maja Drummond opublikował więcej zdjęć z odcinka na Instagramie i ponownie wspomniał o ziele angielskie. „Sceny z nowego odcinka mojego programu kulinarnego zrobione przez siebie (zdjęcie dla dzieci!) w sobotni poranek. Moje dziewczyny, mój siostrzeniec i mój najmłodszy Todd (och, i pies Duke!) tym razem obsadzili kamery i nakręciliśmy cztery cudownie zabawne przepisy” – zauważyła.

Drummond dodał: „Przesuń palcem do przodu do końca — dodałem więcej pimentos do mojej miski, zanim zrobiłem zdjęcie! (To będzie miało sens, kiedy obejrzysz.) Mam nadzieję, że ci się spodoba i mam nadzieję, że serial ma sens. Przynajmniej dobrze się bawimy!”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ree Drummond – Pioneer Woman (@thepioneerwoman)

Drummond zrobiła swój przepis na orzotto z brokułami, a jej córki nie czuły pimentosu

Drummond zademonstrowała, jak zrobić swój przepis na orzotto z brokułami podczas odcinka. Kobieta-pionierka córka gwiazdy, Paige, po raz pierwszy wykazała się trochę zuchwałością, kiedy Drummond zażartował z jej młynka do pieprzu, nawet dając mu buziaka. Paige powiedziała: „O mój Boże, przestań”.

Drummond zawołał swoją córkę, pytając: „Czy macie córki, które każą wam przestać, kiedy powiecie coś naprawdę dowcipnego i uroczego?”

Próbowała się trochę zabawić kosztem Paige, kiedy dotarła do brokułów, boleśnie dodając każdy różyczek jeden po drugim. Jej córka podeszła bliżej i przechyliła miskę, co sprawiło, że Drummond zauważył: „To moje najbardziej niecierpliwe dziecko”.

Kiedy gospodarz Food Network wprowadził jeden składnik, Paige nie było na pokładzie i Alex się zgodził. Drummond podniósł słoik z pimentosem i zaczął mówić „Moje ulubione…”, ale Paige pokręciła głową.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ree Drummond – Pioneer Woman (@thepioneerwoman)

Ree Drummond wyglądała na nieco zranioną, jej córki nienawidzą ziele angielskie

Drummond zapytała córkę: „Paige, co masz na myśli mówiąc „nie”?

Paige odpowiedziała: „Alex i ja zgadzamy się, że nie dodawaj pimentos”.

Kiedy Drummond zapytał: „Czy masz dość pimentosu?”, Paige odpowiedziała: „Tak”.

Drummond wyglądała na trochę urażoną, że jej córki nie były na pokładzie z kolorowym dodatkiem. Nie mogła się nim objąć, pytając ponownie: „Dlaczego? Nie lubisz ziele angielskie?

Paige argumentowała: „Nie w zupie serowo-brokułowej”.

Drummond otrząsnął się, ale wrzucił do naczynia tylko jeden ziele angielskie. To skłoniło jej syna Todda do powiedzenia: „Nie, dziękuję”.

Pełny przepis jest dostępny na stronie Food Network.

POWIĄZANE: „Kobieta-pionierka”: dzieci Ree Drummond odtwarzają urocze zdjęcie wielkanocne sprzed 10 lat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button