Rozrywka

„Kobieta-pionierka” Star Ree Drummond’s Bruschetta Chicken to szybki weekendowy obiad pełen smaku

Smakowita i żywa bruschetta spotyka się z satysfakcjonującym kurczakiem w tym potężnym przepisie od gwiazdy Food Network, Ree Drummonda. I oczywiście jest to zrobione w sposób The Pioneer Woman: prosto, łatwo i pysznie.

Ree Drummond | Tyler Essary / NBC / NBCU Photo Bank za pośrednictwem Getty Images

Kurczak Bruschetta Drummonda dekonstruuje klasyczną włoską przystawkę

Kobieta-pionierka Gwiazda żartobliwie napisała o tym przepisie w swojej książce kucharskiej Pionierka gotuje bardzo łatwo: „Trudno zobaczyć, że na tej patelni jest kurczak, a to z powodu pysznych dodatków, które go zakrywają!”

Zainspirowany pyszną włoską przystawką, Drummond podaje kurczaka w tym daniu, używając tych żywych, pysznych smaków. A wszystko zaczęło się, gdy zrobiła za dużo bruschetty na spotkanie.

„W zeszłym tygodniu zaprosiłam grupę ludzi na kolację i zrobiłam dla nich ogromną ilość bruschetty do przegryzienia, kiedy po raz pierwszy przybyli do Lodge” – napisała na swojej stronie internetowej Pioneer Woman. „Tak ogromna była ilość bruschetty, którą zrobiłam, że goście ledwo drapali powierzchnię… a następnego dnia znalazłem się z dużą miską pełną wspaniałej bruschetty.

„Musiałem pomyśleć. Musiałem działać. [I] Musiałem znaleźć sposób, by uhonorować piękną misę cudowności i nie pozwolić, by ani jedna jej odrobina się zmarnowała”.

I tak narodził się Bruschetta Chicken.

” src=”https://www.youtube.com/embed/0Zfi86RF600?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Kurczak Ree Drummond jest zrobiony w jednej patelni

„To smażony kurczak pokryty rozdrobnioną mieszanką chrupkiego pieczywa typu bruschetta, pomidorów, czosnku, bazylii… całego shebanga” – powiedziała o przepisie w swojej książce kucharskiej. „To jest dobre. To wspaniałe! I połkniesz to uzupełnienie jak niczyje interesy.

Drummond rozpoczyna przepis od posiekania włoskiego chleba na małe kawałki, wrzucenia go do oliwy z oliwek, soli i pieprzu, rozłożenia na blasze i opiekania w piekarniku o temperaturze 375 stopni przez około pięć minut.

Podsmaża kotlety z kurczaka na patelni, a następnie przygotowuje polewę ze świeżych posiekanych pomidorów, świeżego czosnku i bazylii, do której dodaje balsamiczną glazurę. Gdy chrupiące kostki chleba wyjdą z piekarnika, wrzuca się je do mieszanki pomidorowej. „To jest coś, co zdecydowanie chcesz zrobić w ostatniej chwili”, mówi w powyższym filmie Food Network dotyczącym tego przepisu. „Po około 15 minutach małe kawałki chleba zaczną się trochę rozmokły, gdy będą wchłaniać płyn z pomidorów”.

Na każdy kotlet z kurczaka nakłada się polewę. Skrop jeszcze bardziej glazurą balsamiczną i ciesz się!

„src=”https://www.youtube.com/embed/nIYRKDzMcAg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Kolejne pyszne danie z kurczaka od Ree Drummond z Food Network

Oceniającym podobała się łatwa do zrobienia, szybka kolacja w Drummond

Czego nie pokochać danie z garścią składników, które gotuje się w około pół godziny? Według recenzentów Food Network, miłość to wszystko, co mają do szybkiego przepisu Drummonda.

Domowi kucharze napisali na stronie kanału kulinarnego: „Cała moja rodzina to uwielbiała, nawet dzieci!”, „Poważnie najłatwiejszy przepis w historii i świetnie smakuje!! Nasza rodzina jest uzależniona” i „Tak świeża i cudowna! Nawet wybredni zjadacze w rodzinie UWIELBILI to. Tak bardzo nam się to spodobało, że zrobiliśmy to dwa razy w ciągu tygodnia”.

POWIĄZANE: Gwiazda „Kobiety-pionierki” Ree Drummond mówi, że jej kremowy makaron z jedną patelnią do włoskiej kiełbasy „Is Gonna Knock Your Socks Off”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button