Rozrywka

Kobieta rzuca sztuczną opaleniznę „tygrysiego chleba” i zmienia się, obejmując „bladą” skórę

Kobieta, która wolała wyglądać jak „tygrysi chleb” niż pokazywać swój naturalny kolor skóry, ujawniła swoją przemianę po porzuceniu opalenizny i zaakceptowaniu bycia „bladym”.

Chelsea Kerr-Stennett była kiedyś entuzjastką sztucznej opalenizny i nigdy nie sądziła, że ​​w pełni „pokocha” to, kim tak naprawdę stoi za produktem brązującym.

Ale po zainspirowaniu się użytkownikiem TikTok @bellexchristina, Chelsea postanowiła zacząć uczyć się, jak wykorzystać swój naturalny kolor skóry.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kobieta przechodzi transformację „Pretty Woman” po porzuceniu wypełniaczy do ust i rzęs

Po latach duszenia się w opaleniźnie, blond piękność ujawniła swoją przemianę – i oszołomiła ludzi.

W klipie TikTok, który zebrał 40 000 wyświetleń, Chelsea po raz pierwszy podzieliła się serią ujęć w okresie jej świetności w opalaniu.

Chelsea podzieliła się zasięgiem swoich linii opalenizny, którą Chelsea nazwała swoją sztucznie opaloną skórę „chlebem tygrysim” Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Pozowała do lustrzanego selfie, gdy błysnęła linią majtek, aby pokazać kontrast między sztuczną opalenizną a jej naturalnym pigmentem.

Jej klatka piersiowa wydawała się niejednolita w miejscach, gdzie opalenizna była na jej ciele przez jakiś czas, Chelsea przyznała: „Wolałabym mieć łuski tygrysiego chleba, niż pokazywać mój prawdziwy kolor”.

Doszło nawet do punktu, w którym „nigdy nie wyszłaby na zewnątrz” bez zastosowanej ukochanej opalenizny.

Jednak to wszystko miało się zmienić.

Z niewielką pomocą Belle, użytkownika TikTok i niektórych celebrytów o „bladej” skórze, Chelsea zdała sobie sprawę, że jej naturalna „blada” skóra nie była czymś do ukrycia.

Teraz zmyła opaleniznę i jest z tego dużo szczęśliwsza Chelsea zainspirowała teraz innych do porzucenia opalenizny

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn Daily Star Hot Topics

Laska następnie opublikowała serię zdjęć, na których emanuje pewnością siebie, gdy uśmiechała się bez całej sztucznej opalenizny.

„Znajdowanie miłości we własnej skórze i obejmowanie mojej bladości” — podzieliła się Chelsea.

Zdumiony jej przemianą, wiele osób uciekło do komentarzy, aby pochwalić oszałamiaczkę za to, że jest w stanie objąć jej skórę – a nawet zainspirowała innych, aby sami porzucili opaleniznę.

Jedna osoba skomentowała: „Wyglądasz o wiele lepiej”.

Inny użytkownik dodał: „Kocham to. Mam nadzieję, że pomarańcze będą czerpać inspirację”.

Podczas gdy trzeci wypowiadał się: „Kocham to! Wyglądasz niesamowicie. Zawsze akceptowałam bladość – żeby być uczciwą, lubię wyglądać inaczej, ale każdy z nich jest zupełnie inny!”

Ktoś inny przyznał: „Myślę, że to mój znak, żeby przestać”.

Tymczasem piąta osoba pochwaliła: „Teraz świeci bardziej niż opalenizną”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button