Rozrywka

Kobieta twierdzi, że TikToker zainscenizował wideo, aby wyglądało źle na lajki, co spowodowało, że zrobiła się grubo zawstydzona

W mediach społecznościowych nie brakuje wyraźnie zainscenizowanych treści. Niezależnie od tego, czy są to filmy dowcipy przedstawiające wynajętych aktorów, fałszywe interakcje „Karen”, czy inne inscenizowane scenariusze mające na celu podniesienie ludzi w ramiona, wszystkie te klipy są początkowo narzucane jako autentyczne, prawdziwe interakcje zaprojektowane w jednym celu i tylko w jednym celu: dla ludzi zdobyć siłę przebicia.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Czasami ludzie na filmie są w to zamieszani, a czasami nie, jak ten koleś, który dał serwerowi 3000 dolarów napiwku jako gest „Wskazówki dla Jezusa”, tylko po to, by później zakwestionować obciążenie swojej karty kredytowej wymagając pozwu od restauracji, ponieważ wypłacili już pieniądze swojemu pracownikowi.

Może powodem, dla którego to zrobił, była pomoc w rozpowszechnianiu przesłania chrześcijaństwa wśród ludzi, bez robienia dobrego uczynku, aby to poprzeć.

Chociaż nie wiadomo, co spowodowało, że wspomniany mężczyzna wycofał się z aktu życzliwości, są ludzie, którzy celowo umieszczają obcych w swoich treściach w nadziei, że ich filmy staną się wirusowe, a konsekwencje ich włączenia nie są zbyt dobre, co to, co TikToker @bruvw0tt powiedział, że jej się przydarzyło.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @bruvw0tt

ktoś musiał to powiedzieć i najwyraźniej to nie pochodziło od niej. proszę, róbcie lepiej i szerzcie dobroć. to smutna rzeczywistość, ale dziękuję za tych, którzy bronili i wspierali 🤍 #greenscreen #mentalhealth #temecula #passiton #greenscreenvideo

♬ oryginalny dźwięk – .

W klipie, który jest teraz wirusowy, mówi, że TikToker Kelly Gallo, która publikuje posty pod szyldem @kellyxgallo, przesłała film, który skłonił ją do zawstydzenia się, co, jak podejrzewa @bruvw0tt, zostało zrobione celowo. Kelly od tego czasu usunęła wirusowy klip i przeprosiła, ale wielu innych użytkowników platformy nie kupiło jej wyrazu żalu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Film, o którym mowa w @bruv0wtt, pokazuje, że Kelly oferuje jej darmowe ciasteczka. Dołączyła fragment klipu do własnego TikTok i opisuje nienawiść online, którą otrzymała w wyniku decyzji TikToker o opublikowaniu filmu: „Więc to właściwie ja… tak naprawdę nie chciałem robić wideo, ale w w tym samym czasie… należy przyznać, że jest całkowicie skonfigurowany i wystawiony.”

Źródło: TikTok | @bruvw0ttArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

@bruv0wtt powiedział, że „nadal się z nią zdarzało nękanie [Kelly] w pełni o tym wiedząc. To, czego wideo nie pokazuje, to to, że faktycznie spacerowałem po centrum handlowym z przyjaciółką, kiedy to się stało, a ona mnie zatrzymała i zapytała och, czy mogę użyć cię do TikTok i tak naprawdę nie używam TikTok, więc po prostu jak ehh cokolwiek na pewno to w porządku. Wtedy ona jest jak… Zadam ci to pytanie, powiem, że to wezmę i to wszystko.

„Więc wtedy pomyślałem och, um OK, po prostu to powiem. Więc wiesz, że komentarze, które mówią, że zachowywała się zdezorientowana, to dlatego, że byłem zdezorientowany. Nie widać tego w filmie, w którym jąkam się, mówiąc to i Dosłownie mówię w teledysku uhhh tak, wezmę to, myślę, że tak naprawdę nie wiem, czy to właśnie mam powiedzieć? ale nie pokazuj tego wszystkiego.”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Bruvw0tt

@bruv0wtt kontynuuje: „Więc, aby ją zawołać, Kelly wiesz, że jesteś w błędzie. Doskonale wiesz, co zamierzałeś, ale jeśli umieścisz to w swoich komentarzach, nie zawstydzasz facetów. opublikowałem, że wiedząc, że stanie się to wirusowe i że będę się zawstydzać … wiedziałeś, co robisz. Więc po prostu chciałem tu przyjść i po prostu przyznać, że była całkowicie w błędzie. Nie miałem pojęcia, że został skonfigurowany w ten sposób. Generalnie nie używam TikTok. A potem dowiaduję się, że jest to najwyraźniej trend?”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Podsumowując to wszystko, to było całkowicie wyreżyserowane. Podeszła do mnie. Powiedziała mi, co powiedzieć… więc dla wszystkich tych komentarzy, które powiedziały, że wiem, że to przyjmie, wziąłem to, ponieważ kazała mi wziąć to. Ktoś musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności, a ona wyraźnie nie może ponosić odpowiedzialności. A więc podchodzę do przodu. Robię to za nią, więc to prawie wszystko.

Źródło: TikTok | @bruvw0ttArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

@bruv0wtt zakończyła swój film, stwierdzając, że wysłała wiadomość do Kelly na Instagramie, prosząc ją o usunięcie filmu, ponieważ było to „ustawione” i zawierała zrzut ekranu IG DM, który wysłała do TikToker.

@bruvw0tt mówi w kolejnym poście, że dalej krytykuje reakcję Kelly na dramat: „W ten sposób można zobaczyć dosłowną różnicę, jak w porównaniu z postem, w którym zawstydza mnie za 500 tys. próbuje też usunąć komentarze, które ją wzywają, na przykład, czy zapomniałeś, że to stało się wirusowe? I wszyscy stworzyli z tego duet? Na przykład, kto jej powie? Bo najwyraźniej nie dostaje notatki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @bruvw0tt

Odpowiadanie do @Vinny T #greenscreenvideo #greenscreen

♬ oryginalny dźwięk – . Źródło: TikTok | @Bruvw0tt

Film z przeprosinami Kelly został również mocno skrytykowany przez innych ludzi na TikTok, którzy oskarżyli kobietę o „gaslighting” sytuacji. W klipie zamieściła zrzuty ekranu z wiadomości, którą wysłała do @bruv0wtt, gdzie przeprasza za nienawiść, którą otrzymała i że nie zamierzała być gruba.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @kellyxgallo

odkąd przyniosła to do Internetu, muszę was poinformować, że przeprosiłem ją na osobności. proszę przeczytaj moje przeprosiny, ponieważ pokazuje moją stronę.

♬ oryginalny dźwięk – kelly gallo Źródło: TikTok | @kellyxgalloŹródło: TikTok | @bruvw0ttArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

TikTokers nie byli przekonani, że Kelly była szczera, a wielu podkreślało fakt, że trudno jej ufać, zwłaszcza że została skutecznie wezwana do wystawienia swoich klipów.

Źródło: TikTok | @bruvw0ttArtykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Bruvw0tt

Co myślisz? Czy Kelly jest w błędzie? A może @bruv0wtt powinien mieć wystarczająco dużo zasobów, aby wiedzieć, że są ludzie, którzy spróbują wykorzystać kogoś w swoim dążeniu do zdobycia lajków? I czy zmodyfikuje klip, aby uzyskać taki wpływ, jakiego szukają, aby to zrobić?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button