Rozrywka

Kolorystka Kristin Cavallari sugeruje tę płukankę do włosów jako substytut szamponu

Us Weekly współpracuje z partnerami, dzięki czemu możemy otrzymać wynagrodzenie za niektóre linki do produktów i usług.

Kiedy zaczniesz farbować włosy, możesz w końcu poczuć się jak najbardziej bajeczne ja. Oczywiście możesz również narażać swoje loki na działanie silnych chemikaliów, dlatego ważne jest, aby zachować zdrowie włosów poprzez zmianę rutyny. Jest to szczególnie ważne w przypadku blondynek, które często uzyskują kolor podwójny, aby uzyskać pożądany ton!

Gdy udajemy się do naszej stylistki, zawsze przedstawiamy im zapisane migawki w dokładnie takim kolorze, jaki sobie życzymy, oraz Kristin Cavallariblondynka ciągle przychodzi mi do głowy! Jej odcień włosów jest wspaniały, a dzięki uprzejmości jej kolorystki złapaliśmy kilka ważnych wskazówek dotyczących konserwacji, które mogą pomóc w utrzymaniu twoich blond loków.

Zobacz to!

Zdobądź dpHUE Płukanka do włosów z octem jabłkowym (pierwotnie 35 USD) w sprzedaży za jedyne 28 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 24 listopada 2021, ale mogą ulec zmianie.

Nas ostatnio miałem okazję porozmawiać Justin Anderson, który często pracuje i spędza czas z projektantem Uncommon James, aby dowiedzieć się, jak udoskonala blond ton Cavallariego. Anderson jest także założycielem dpHUE — firma specjalizująca się w tworzeniu produktów utrzymujących kolor dla zdrowszych włosów.

Biorąc to pod uwagę, jego rekomendacją numer jeden jest sięgnięcie po Płukanie włosów octem jabłkowym dpHUE zamiast szamponu, jeśli chcesz odświeżyć włosy. Anderson wyjaśnia, że ​​„zawsze uczono nas myć szamponem za każdym razem, gdy bierzemy prysznic”, ale na koniec dnia „to nadal detergent. To piorunuje, ściąga z włosów dobre olejki. Sprawia, że ​​kolor blaknie”. Kiedy się nad tym zastanowisz, to ma sens!

Zobacz to!

Zdobądź dpHUE Płukanka do włosów z octem jabłkowym (pierwotnie 35 USD) w sprzedaży za jedyne 28 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 24 listopada 2021, ale mogą ulec zmianie.

Ta płukanka nie jest całkowitym zamiennikiem szamponu, ale służy jako stały zamiennik. Anderson zauważa, że ​​jest to o wiele zdrowszy sposób na utrzymanie włosów w czystości, zamiast mycia szamponem dwa lub trzy razy w tygodniu. „Płukanie ACV to najdelikatniejszy sposób na oczyszczenie włosów” – mówi. “[I] naprawdę chcę, aby ludzie tak bardzo odsunęli się od mycia szamponem i starali się je zmieniać tak często, jak to tylko możliwe”. Nawet jeśli nie masz włosów farbowanych, zdrowsza rutyna jest zawsze dobrym pomysłem — a ta płukanka to doskonały sposób na przerwanie cyklu ciągłego mycia szamponem!

Zobacz: Pobierz dpHUE Płukanka do włosów z octem jabłkowym (pierwotnie 35 USD) w sprzedaży za jedyne 28 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 24 listopada 2021, ale mogą ulec zmianie.

Przeczytaj artykuł

Nie to, czego szukasz? Sprawdź więcej produktów z dpHUE i kupuj wszystkie kosmetyki i produkty do higieny osobistej dostępne w Amazon! Nie zapomnij sprawdzić wszystkich codziennych ofert Amazon!

Sprawdź więcej naszych typów i ofert tutaj!

Ten post został wysłany przez zespół Us Weekly’s Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i przydatne, takich jak maski na twarz, samoopalacze, legginsy w stylu Lululemon i wszystkie najlepsze prezenty dla każdego w Twoim życiu. Wybór produktów i usług nie ma jednak w żaden sposób stanowić poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek celebryty wymienionej w poście. Zespół Shop With Us może bezpłatnie otrzymywać produkty od producentów do przetestowania. Ponadto Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o których piszemy, gdy klikniesz w link, a następnie kupisz produkt opisany w artykule. Nie wpływa to na naszą decyzję o tym, czy dany produkt lub usługa jest polecana lub polecana. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklam. Czekamy na Twoją opinię na [email protected] Szczęśliwe zakupy!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button