Rozrywka

Kompletna oś czasu związku Kaley Cuoco i chłopaka Toma Pelphreya: Zdjęcia

Pączkująca miłość! Mniej niż rok później Kaley Cuoco złożył pozew o rozwód z jeźdźcem Karl Cookprzeniosła się z Toma Pelphreya.

„Życie ostatnio” Stewardesa gwiazda napisała napisy do galerii na Instagramie w maju 2022 r., dzieląc się wieloma selfie z Ozark aktor. „Słońce przebija się przez chmury, złote promienie wślizgują się do moich oczu i serca, żółte promienie przełamują szarość”.

Z kolei Pelphrey udostępnił swój debiut na Instagramie na swoim koncie, pisząc: „Nic cię nie uratuje. A ty stoisz w świetle księżyca, a z wierzchołków drzew spływa słodycz, a płot wokół podwórka odgradza cię od ciemności i nie możesz oddychać. To wszystko jest takie znajome i możliwe. To zbyt proste, że na świecie jest tyle dobra, a nie wiesz, jak je mieć”.

Pochodzący z New Jersey — który był wcześniej powiązany z Jaimie Alexander — zakończył przesyłanie do mediów społecznościowych, kończąc cytat z Susan Millersztuka z 1994 roku Moja lewa pierś: „I zastanawiasz się, kiedy straciłeś swoje miejsce. Wtedy łapiesz wiatr, tak ciepły i dojrzały, że masz nadzieję, że przyjdzie ktoś, kto również nie może cię uratować, ale kto uzna, że ​​warto cię uratować.

Zanim ta dwójka nawiązała romantyczny związek, Teoria wielkiego podrywu alum — który wcześniej był żonaty z Ryan Sweeting między 2013 a 2016 r. — ogłosiła jej separację z Cookiem we wrześniu 2021 r. po trzech latach małżeństwa.

„Pomimo głębokiej miłości i szacunku do siebie, zdaliśmy sobie sprawę, że nasze obecne ścieżki zaprowadziły nas w przeciwnych kierunkach” – powiedziała wówczas zrażona para we wspólnym oświadczeniu. „Oboje podzieliliśmy się tak dużą częścią naszej podróży publicznie, więc chociaż wolelibyśmy zachować ten aspekt naszego życia osobistego w tajemnicy, chcieliśmy wspólnie ujawniać naszą prawdę. Nie ma złości ani wrogości, wręcz przeciwnie. Podjęliśmy tę decyzję wspólnie z ogromnym szacunkiem i szacunkiem dla siebie nawzajem i prosimy, abyście zrobili to samo, rozumiejąc, że nie będziemy udostępniać żadnych dodatkowych szczegółów”.

Cuoco, która kilka dni później złożyła pozew o rozwód, od tego czasu jest szczera, jeśli chodzi o odejście i ponowne zakochanie się.

„Wierzę w miłość, ponieważ mam niesamowite relacje. Wiem, że tam są. Lubię być czyimś partnerem i mieć to towarzystwo” 8 prostych zasad ałun powiedział Przepych w kwietniu 2022 r. przyznała, że ​​po raz trzeci nie wyjdzie za mąż. „Wszyscy byliśmy tam, gdzie myślisz: „O mój Boże, nigdy nie spotkam nikogo innego”. I ty. Są wspaniali ludzie, którzy przychodzą do twojego życia i opuszczają twoje życie. I są ku temu powody”.

Przewiń poniżej, aby zobaczyć pełną oś czasu związku pary:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button