Rozrywka

Kompletny przewodnik po „Jersey Shore: Family Vacation”: kiedy się zaczęło, szczegóły sezonu 6, jak transmitować i nie tylko

Jersey Shore: rodzinne wakacje ponownie zjednoczył oryginał Jersey Shore i nadal zapewnia rozrywkę fanom nowymi odcinkami. Dowiedz się, kiedy Jersey Shore: rodzinne wakacje mam początek, plus co się z tym dzieje JSFV Sezon 6. Mamy też szczegółowe informacje o tym, gdzie transmitować Jersey Shore: rodzinne wakacje i oryginał Jersey Shore jak również jasność co do Jersey Shore 2,0 odkręcić.

Logo „Jersey Shore: rodzinne wakacje” | Rich Polk/Getty Images dla MTV

Spinoff „Jersey Shore” rozpoczął się w kwietniu 2018 roku premierowym odcinkiem „What’s in the Bag?”

Oryginalny Jersey Shore prowadził od 2009 do 2012 roku na MTV. Sześć lat później, w 2018 roku, obsada – z wyjątkiem Sammi „Sweetheart” Giancola – ponownie spotkała się w Jersey Shore: rodzinne wakacje.

W premierowym odcinku pierwszego sezonu „What’s in the Bag?” Pauly DelVecchio przybył do domu w Miami ze specjalną niespodzianką dla swoich współlokatorów – lalką Sammi „Sweetheart”. W tym odcinku pojawia się również prawna bitwa Mike’a „The Situation” Sorrentino.

Dotychczas, Jersey Shore: rodzinne wakacje istnieje od pięciu sezonów. Z wyjątkiem sezonu 1, każdy sezon został podzielony na dwie części: A i B. Sezon 2A wyemitowano w 2018 r., a sezon 2B wyemitowano w 2019 r. Sezony 3, 4 i 5 miały podobny format.

Obsada „Jersey Shore: Family Vacation” kręci obecnie sezon 6

Wcześniej w 2022 roku „Sytuacja” potwierdziła, że JSFV został odnowiony na dwa kolejne sezony w MTV. Sezon 5 miał swoją premierę w styczniu 2022 roku. Druga połowa sezonu jest emitowana w dniu publikacji. Co więcej, obsada aktywnie kręci sezon 6 serialu MTV, który prawdopodobnie zostanie wyemitowany na początku 2023 roku.

Kiedy i gdzie transmitować odcinki serialu „Jersey Shore: Family Vacation”

Nowe odcinki Jersey Shore: rodzinne wakacje emitowany w czwartki w MTV o 20:00 ET. Fani mogą przesyłać strumieniowo poprzednie odcinki za pośrednictwem Paramount+, MTV.com, Hulu i Prime Video. Jeśli chcesz obejrzeć oryginał Jersey Shore serial, możesz przesyłać strumieniowo te odcinki na Paramount +, Hulu i Prime Video.

„JSFV” nie zostało anulowane, ale w końcu może być „Jersey Shore 2.0”

Jersey Shore 2.0 została ogłoszona w maju 2022 roku. Seria miała wprowadzić nową grupę współlokatorów, którzy będą mieszkać razem w posiadłości w Atlantic City w stanie New Jersey na lato.

Kiedy rozeszła się wiadomość, oryginał Jersey Shore obsada złożyła oświadczenie o ponownym uruchomieniu w mediach społecznościowych. „Jako obsada, która zaryzykowała w potrzebującej sieci, umieściliśmy nasze najbardziej wrażliwe momenty w telewizji, aby świat mógł je zobaczyć” – podzielili się we wspólnym oświadczeniu na temat Świergot.

„Daliśmy z siebie wszystko przez ostatnie 13 lat, staliśmy się rodziną i nadal otwieramy nasze życie na świat. Dlatego proszę zrozumieć, że nie popieramy wersji, która wykorzysta nasz oryginalny program, naszą ciężką pracę i autentyczność, aby zdobyć widzów”.

Oświadczenie obsady „Jersey Shore”, Twitter

Mimo to 495 Productions kontynuowało nową koncepcję, ale nie bez uderzania w kilka progów zwalniających. Początkowo mieli trudności z zapewnieniem lokalizacji filmowania — Atlantic City nie chciało takiej samej reputacji, jaką Seaside Heights zdobył po oryginalnej serii.

Co więcej, według TMZ, producenci mieli problemy z obsadą serii rebootów. Gazeta poinformowała, że ​​jeden członek obsady został wycięty po tym, jak producenci znaleźli „homofobiczne i rasistowskie posty w mediach społecznościowych od krewnego”.

Mimo tych problemów MTV oficjalnie nie włączyło wtyczki Jersey Shore 2.0. W tym samym raporcie TMZ z lipca 2022 r. poinformowano, że kierownictwo MTV chce przegrupować i wznowić produkcję.

Bądź na bieżąco z Ściągatkami Showbiz, aby uzyskać najnowsze informacje na temat wszystkich rzeczy Jersey Shore: rodzinne wakacje.

POWIĄZANE: Mike „The Situation” i Lauren Sorrentino mają kolejne dziecko; Najlepsze reakcje fanów „Jersey Shore”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button