Rozrywka

Koncert Super Junior w Manili odwołany po śmierci ojca Eunhyuka, zdruzgotani fani wysyłają modlitwy

Nagła śmierć ojca Super Juniora (SuJu) Eunhyuka (znanego również jako Lee Hyukjae) zaszokowała nie tylko jego kolegów z zespołu, ale także fanów drugiej generacji boysbandu na całym świecie. W sobotę, 6 sierpnia, poinformowano, że Eunhyuk stracił ojca zaledwie kilka godzin po tym, jak raper opublikował wideo na swoim kanale YouTube, w którym jego ojciec pojawił się na krótko.

REKLAMA

Label SJ, firma zarządzająca Eunhyuk, podzieliła się swoim oficjalnym stanowiskiem w sprawie rozwoju i poinformowała fanów o jego nadchodzących działaniach. Grupa chłopców była gotowa zorganizować koncert w Manili tego samego dnia, w którym Eunhyuk stracił ojca. Wytwórnia poinformowała fanów, że nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się prywatnie z udziałem rodziny i znajomych, zgodnie z życzeniem rodziny pogrążonej w żałobie.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Street Man Fighter” sędziowie BoA, 2PM Wooyoung, Super Junior Eunhyuk zatrzasnął: „Nie pro tancerzy”

Piosenkarz Henry odnosi się do kontrowersji „prochińskich”, mówi: „Byłem zraniony, ale to przetrwałem”

REKLAMA

Eunhyuk z Super Junior traci ojca

Ponieważ Eunhyuk opłakuje stratę ojca, nie weźmie udziału w zaplanowanym na Super Junior World Tour-Super Show 9 Manila Concert (SUPER SHOW9: ROAD in MANILA). Agencja zakończyła swoje oświadczenie słowami: „Dla bezpieczeństwa wszystkich grzecznie odmawiamy wszelkich wizyt i kwiatów i prosimy o uprzejmą uwagę, aby zapewnić Eunhyuk mnóstwo prywatności i czasu na żałobę”. Z drugiej strony, wytwórnia poinformowała również, że zbliżający się występ zespołu w Manili ma zostać odwołany, aby uszanować stratę rapera. Jednak klienci z biletami będą mogli spotkać się z innymi członkami Super Junior na sesję spotkania i powitania.

REKLAMA

Agencja dodała, że ​​Eunhyuk nie mógł wyjść na koncert, dlatego członkowie zdecydowali się odwołać swoje występy i zamiast tego nie mogli się doczekać spotkania z fanami. Super Junior zadebiutował w 2005 roku pod szyldem SM Entertainment iz biegiem lat więzi między członkami zespołu pogłębiły się i są prawie jak rodzina. To dlatego, gdy pojawiły się doniesienia o ojcu Eunhyuka, fani zauważyli na lotnisku pozostałych członków zespołu w stanie szoku i smutku, gdy wychodzili na koncert.

REKLAMA

„On potrzebuje teraz swoich członków”

Fani składają kondolencje Eunhyukowi, jego rodzinie oraz pozostałym członkom SuJu, którzy również stracili ojca. Jeden z fanów powiedział: „Mam nadzieję, że teraz znajdziesz spokój w swoim nowym świecie… proszę, uważaj i daj siłę EUNHYUK stamtąd… Jestem pewien, że musisz być dumny, że masz dziecko takie jak HYUKJAE”. Inny fan powiedział: „O ile wiemy, ojciec Eunhyuka nie był chory. Niszczycielska wiadomość o jego śmierci jest tak nagła i szczerze rani moje serce. Z drugiej strony sprawia, że ​​myślę o tym, jak możemy stracić ukochaną osobę w mgnieniu oka bez ostrzeżenia. Więc proszę, doceniaj swoich bliskich”.

REKLAMA

Jeden z fanów powiedział: „Wiele osób nie wie, ale w październiku 2013 tata #Eunhyuk miał zawał mięśnia sercowego, który prowadzi do natychmiastowej śmierci, ale wtedy przeżył i został pospiesznie wyłoniony, a kilka dni później przeniósł się na OIOM i wykonał akrobację. był na lekach. W sierpniu 2022 zostawił nas…” Inny fan powiedział: „Rodzina Eunhyuka przyniosła nam tyle radości i sprawiła, że ​​poczuliśmy, że jesteśmy ich częścią, dzieląc się z nami prywatnymi chwilami… jako fanem przez ponad dekadę mogłem być świadkiem, jak wspierają jego rodzice, zwłaszcza jego ojciec. Modlitwy za rodzinę Lee i niech spoczywa w pokoju”.

REKLAMA

Fan dodał: „Dużo szacunku dla leeteuka widząc to wideo leeteuka biegnącego do każdego samochodu, aby wiadomość dotarła do każdego członka osobiście o odejściu ojca Eunhyuka”. Jeszcze jeden fan powiedział: „Teraz, gdy znamy historię tej sytuacji. Wszyscy muszą być naprawdę smutni i czuć się zranieni, że nie mogą być tam fizycznie dla Eunhyuka. Kyuhyun stara się utrzymać emocje. Wiemy, że to naprawdę boli dla ciebie, bo nie możesz tam być dla niego.” Jeden z fanów powiedział: „Dziękuję @SJofficial. W tej chwili Eunhyuk potrzebuje Członków bardziej niż kiedykolwiek”.

REKLAMA
REKLAMAREKLAMA

REKLAMA


Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button