Rozrywka

Konstruktorzy ustawili 8-metrowe metalowe ogrodzenie przez środek ogrodu kobiety – a ona się wścieka

Rozwścieczona kobieta grozi sądem, że deweloper zbudował mur przez środek jej działki.

Spór o własność ziemi trwał od miesięcy, ale sprzeczka w Huddersfield osiągnęła nowy poziom w zeszłym tygodniu, kiedy robotnicy postawili metalowe ogrodzenie o wysokości 8 stóp.

Gillian Arnold powiedziała, że ​​budowniczowie zastosowali „taktykę bully-boy” i powiedziała, że ​​„nie było z nimi sprzeczek”, ponieważ „nie zamierzali przestać”, donosi Yorkshire Live.

Prawnicy firmy deweloperskiej Camstead Homes z Leeds twierdzą, że teren przy Abbey Road jest częścią nowego osiedla Shepley New Mills.

Ale Gillian mówi, że utrzymuje ziemię jako działkę od prawie 20 lat.

Powiedziała: „Od zeszłego roku prowadzimy spór. Mówią, że to ich. Ale nie jest to w ich planach i nie pokazują, że jest używany” – powiedziała Gillian.

Deweloper twierdzi, że jest właścicielem gruntu, na którym wzniesiono ogrodzenie (Zdj .: LDRS) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Ostrzegali mnie, że idą [put the fence up]. Powiedziałem, że nie mogą, ponieważ byliśmy w sporze [about the ownership] ale zdecydowali, że ziemia jest ich.

„Powiedzieli, że wysłali do mnie list, ale nigdy go nie widziałem. Nie udostępnią nawet tych listów moim prawnikom, więc mogę tylko wierzyć, że nie istnieją.

„W rzeczywistości powiedzieli, że wysłali to mojemu prawnikowi, ale nie miałem wtedy nawet prawnika.

„Potem przynieśli go. Mężczyzna, który go dostarczył, zrobił sobie zdjęcie, które umieszcza w naszych drzwiach. Było datowane na kwiecień.

„Moim zdaniem, ponieważ ziemia jest sporna, nie powinno ich tam być, betonując ogromne słupy w moich ogrodach.

„Moja szklarnia jest po jednej stronie, a ja po drugiej. To jest taktyka łobuza i nie działa. Rozważam nakaz sądowy”.

Gillian od lat wykorzystuje ziemię jako działkę (Zdjęcie: LDRS)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili i niesamowite historie z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Rzecznik Camstead Homes powiedział: „Firma jest prawnym właścicielem przedmiotowego gruntu. Wzniosła ogrodzenie wokół swojej nieruchomości, aby ją zabezpieczyć, oczekując na zabudowę. materiał.”

Ale lokalny radny John Taylor powiedział, że był „zdumiony”, gdy zobaczył ogrodzenie i zasugerował, że spór powinien zostać rozwiązany w sposób legalny.

„Jestem zszokowany zachowaniem dewelopera” – powiedział.

„Jest to oczywiście spór o granicę prawną, który wymaga rozstrzygnięcia na drodze sądowej, a nie budowy ogrodzenia przez środek czyjegoś ogrodu.

„Podczas gdy to przechodzi przez sądy, spodziewałbym się, że deweloper zachowa się w odpowiedni sposób, biorąc pod uwagę, że ostatecznie jest to ich sąsiad”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button