Aktualności

Kontuzja Mohameda Salaha: Wszystko, co wiemy do tej pory, gdy napastnik Liverpoolu odpadł w finale Pucharu Anglii

Mohamed Salah ma wątpliwości co do kluczowych spotkań Liverpoolu na koniec sezonu – w tym finału Ligi Mistrzów – po tym, jak został zmuszony do przerwy w 33. minucie finału FA Cup przeciwko Chelsea.

Salah został zastąpiony przez Diogo Jotę i udał się prosto do szatni po opuszczeniu boiska po leczeniu widocznego problemu z mięśniami.

„Gra wiele minut, wiele meczów, ma za sobą długi sezon” – powiedział Jermaine Jenas w komentarzu. „…Jako gracz Chelsea, który widzi, jak Mo Salah odchodzi, daje ci to trochę ulgi”.

Liverpool, który już tęsknił za Fabinho z problemem ścięgna podkolanowego, gra w tym sezonie we wszystkich możliwych spotkaniach, a finał Pucharu Anglii był jak dotąd ich 60. meczem w tym sezonie.

Ich egipski napastnik zostanie oceniony przed wtorkowym wyjazdem do Southampton, a Liverpool zmierzy się z Wilkami w ostatnim dniu sezonu Premier League, starając się wywalczyć tytuł z Manchesteru City.

Finał Ligi Mistrzów w Paryżu odbędzie się 28 maja. Salah przyznaje, że chce się zemścić po porażce the Reds z Los Blancos w Kijowie w 2018 roku, podczas której doznał kontuzji barku z rąk Sergio Ramosa.

„Mamy wynik do wyrównania”, napisał na Twitterze po tym, jak Real Madryt dotarł do finału z niezwykłym powrotem przeciwko Manchesterowi City.

Liverpool czeka teraz z niepokojem, aby określić stopień jego kontuzji, a jego nieobecność będzie ogromnym ciosem dla ich poczwórnych nadziei.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button