Aktualności

Koszulka Dale’a Earnhardta Jr. „What the F***” Kyle Petty to wszystko, czego chcę na święta

Niektóre chwile wymagają zachowania dla przyszłych pokoleń. Dale Earnhardt Jr. dał nam jeden około 10 dni temu podczas gorącego segmentu podcastów.

Stała się natychmiastową sensacją na Twitterze i przyciągnęła 280 000 wyświetleń na YouTube, mimo że została zakopana głęboko w 18-minutowym klipie. Teraz 11 słów, które Junior wypowiedział z czystej frustracji, dotrze do jeszcze większej liczby fanów NASCAR poprzez koszulkę.

Musimy podziękować Rossowi Chastainowi, Denny’emu Hamlinowi i Mike’owi Davisowi, choć nic z tego nie byłoby możliwe bez Kyle’a Petty’ego, czysto niewinnego obserwatora.

Dale Earnhardt Jr. i jego współprowadzący podcast walczyli z Rossem Chastain

Spikerzy NBC NASCAR Dale Earnhardt Jr. i Kyle Petty. | Getty obrazy.

Więcej niż kilku kierowców NASCAR Cup Series jest gotowych do walki z Rossem Chastainem o jego trudną jazdę w niedzielne popołudnia. Ostatnio Denny Hamlin wcisnął Chastaina w zewnętrzną ścianę podczas późnego restartu w Pocono w znakomitym manewrze, który najlepiej można opisać jako pozostawienie Chastainowi wystarczającej ilości miejsca, by się zniszczyć.

Nic dziwnego, że stał się tematem do dyskusji w kolejnym odcinku Dale Jr. Pobierz jako Dale Earnhardt Jr. i współprowadzący Mike Davis zbadali różne aspekty tego, co się wydarzyło.

Jedną z najlepszych cech podcastów jest ich płynność. Uczestnicy mogą zacząć od listy tematów do omówienia, ale przepustowość jest stosunkowo tania. Tak więc temat, który może zasługiwać tylko na 300 słów na blogu, aby powstrzymać algorytm rankingu Google przed oceną go jako rozwlekły i nudny, może zająć 10 minut w podkaście i wywołać zabawną dyskusję.

Cóż, gdzieś po drodze rozmowa między Earnhardtem i Davisem zeszła z torów. Im bardziej Earnhardt próbował wyrazić swoje zdanie na temat Hamlina kontra Chastain, tym bardziej Davis wydawał się chętny do wzburzenia swojego szefa. To sprawiło, że słuchanie było jeszcze lepsze.

Dale Earnhardt Jr.: „Co do cholery ma z tym wspólnego Kyle Petty?”

” src=”https://www.youtube.com/embed/lPiXfvT8qWk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Rozmowa podcastowa między Dale’em Earnhardtem Jr. i Mike’iem Davisem (patrz wideo powyżej) naprawdę zaczęła nabierać tempa po około siedmiu lub ośmiu minutach, ale dopiero o 11:30 otrzymaliśmy wypłatę, która będzie trwać wiecznie.

Earnhardt dzielnie starał się odeprzeć wyzwania współprowadzącego z jego twierdzeniami, ale był zdenerwowany i porzucał trochę wulgaryzmów, które zostały wyciszone w postprodukcji. W końcu nadszedł moment, w którym obaj nie mogli dojść do porozumienia, czy Chastain postawił się w ścianie, czy też Hamlin mu w tym pomógł.

„Myślę, że stracił kontrolę po kontakcie” – powiedział Earnhardt.

— Cóż, nie to powiedział Kyle Petty — skontrował Davis.

A potem przyszła wypłata:

„Co do cholery ma z tym wspólnego Kyle Petty?” Earnhardt odpalił.

Dale Jr. i Kyle Petty są przyjaciółmi i współpracownikami

Pełny klip na YouTube z gorącej rozmowy Dale’a Earnhardta Jr. i Mike’a Davisa trwa 18 minut. Oczywiście ktoś po prostu wyciął cytat z Earnhardta i umieścił go na Twitterze, gdzie nazwisko Kyle’a Petty’ego było popularne przez jeden dzień.

Ktoś, kto zobaczył tweeta bez kontekstu, mógł założyć, że Earnhardt był zły na Petty’ego, co nie było prawdą. Oboje pracują razem w NBC Sports i dobrze się dogadują.

Humorystycznie Earnhardt wystrzelił swój własny tweet: „Otwiera Twittera i widzi, że Kyle Petty jest na topie. Zapisuje sobie, żeby spróbować przedstawić Kyle’owi Petty’emu kontekst, kiedy się z nim jutro zobaczę.

Oczywiście Earnhardt i Petty nie mogli tego tak zostawić. Firma medialna Earnhardta szybko zabrała się do pracy i zaprojektowała koszulkę z epickim – i szalenie wyrwanym z kontekstu – cytatem z podcastu.

Firma przyjmuje teraz zamówienia w przedsprzedaży na dostawy w ciągu miesiąca, a Petty odpowiedział w piątek, tweetując, że to jego nowa ulubiona koszula.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

Masz pytanie lub spostrzeżenia dotyczące wyścigów? John Moriello z Sportscasting prowadzi w każdy piątek rubrykę na temat worka pocztowego. Napisz do niego na [email protected]

POWIĄZANE: Dale Earnhardt Jr. ujawnia zbliżający się telefon od Noah Gragsona, który chce odebrać

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button