Rozrywka

Kourtney Kardashian nie powstrzymuje się od spekulacji fanów o ciąży

18 września Kourtney Kardashian opublikowała na Instagramie pokaz slajdów przedstawiający zdjęcia zza kulis nadchodzącej kampanii. Podczas gdy niektórzy fani chwalili siostrę Kardashian za opublikowanie tego, jak wygląda „prawdziwe ciało” – bez filtrów i bez Photoshopa – większość ludzi myślała, że ​​jest w ciąży, wyrażając jednocześnie podekscytowanie i zmieszanie. Fani wspomnieli również, że założycielka Poosha trzymała rękę na brzuchu na czwartym slajdzie, myśląc, że subtelnie sugerowała, że ​​ma bułkę w piekarniku.

Kardashian nie marnowała czasu na zamknięcie plotek o ciąży, mimo że otwarcie chciała mieć dziecko ze swoim mężem, perkusistą Blink-182 Travisem Barkerem. „Chwileczkę, czy przegapiłem, że jest w ciąży?” ktoś skomentował. „Nie, ale brakuje ci kobiecego ciała” – odpowiedziała influencerka w mediach społecznościowych, klaszcząc w odpowiedzi na ludzi, którzy myślą, że tego oczekuje.

To nie pierwszy raz, kiedy osobowość telewizyjna reality show odrzuciła plotki o ciąży w mediach społecznościowych. W sierpniu 2021 ktoś skomentował: „ONA JEST W CIĄŻY” (via Life&Style). Kardashian odpowiedział: „Jestem kobietą z CIAŁO”, broniąc swojego wizerunku ciała i natychmiast zamykając pogłoski, że jest w ciąży. Jeśli (lub kiedy) Kardashian i Barker mają ogłoszenie, fani z pewnością otrzymają potwierdzenie prosto ze źródła.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button