Rozrywka

Kourtney Kardashian ujawnia, czy ona i Travis Barker lubią być określani jako „Kravis”

Kourtney Kardashian
Źródło zdjęcia: Agencja prasowa/NurPhoto/Shutterstock

Kourtney Kardashian43 lata, potwierdziła, że ​​jest wielką fanką siebie i męża Travis Barkerpseudonim pary. „Uwielbiam nazwę „Kravis”. Myślę, że to takie zabawne”, Z kamerą u Kardashianów powiedział ałun MI! Aktualności 13 września. „Kravis” tak fani odnoszą się do pary władzy, która wyszła za mąż w maju 2022 roku po ponad półtorarocznym randkowaniu.

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian i Travis Barker (fot. Agencja prasowa Image/NurPhoto/Shutterstock)

Podczas wywiadu Kourtney zapytała również, dlaczego jej siostra Kylie Jenner25 i Travis Scott, 31 lat, nie zasłużył sobie na upragniony przydomek „Kravis”, ponieważ ta druga para jest razem dłużej. „Travis [Barker] powiedział mi kiedyś: „Czy Kylie i Travis?” [Scott] Czy też nazwać Kravisa? A ja mówię „Nie”, ale dlaczego nie było?” powiedział Kourtney. „Bo byli przed nami” – dodała

„Ale kocham Kravisa”, powiedział również założyciel POOSH, zanim ujawnił, że ona i Travis „odnoszą się czasem do siebie jako Kravis”. To prawie pierwszy raz, kiedy Kourtney odniósł się do pseudonimu „Kravis” i miło dla nas, fanów, że w końcu dostaliśmy potwierdzenie, że Kourt docenia ten pseudonim!

Kourtney i Travis byli przyjaznymi sąsiadami podczas jej dziesięcioletniego związku z Scott Disick, ojciec jej trójki dzieci. Ostatecznie, Kardashianie gwiazda i Mrugnięcie-182 perkusista działał zgodnie z ich uczuciami do siebie nawzajem, a teraz są szczęśliwym małżeństwem i mają piękną mieszaną rodzinę, która obejmuje troje dzieci Travisa, z którymi jest współrodzicami Shanna Moakler.

Niedawno Kourtney otworzyła się na temat pierwszej randki pary, aby DZIŚ. Przyznała, że ​​była prawie zbyt „nieśmiała”, by iść do kina z Travisem. Kourtney potwierdziła również w wywiadzie, że „to było dane”, że przyjmie nazwisko męża. „To nie była myśl. Teraz moje drugie imię to Kardashian – powiedziała.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button