Rozrywka

Kourtney Kardashian ujawnia, że ​​sezon 3 jest już w produkcji, pośród reakcji na wyciek Krisa z sekstaśmy Kim Kardashian

Klan Kardashian – Jenner zwykle trafia na każdy nagłówek, czy to z powodu czegoś dobrego, czy złego. „The Kardashians” to seria restartów po tym, jak chcieli pocieszenia i spokoju w swoim życiu i położyli kres kultowym dramatom, które były nieodłączną częścią „Nadążyć za Kardashianami”. Można śmiało powiedzieć, że byli znudzeni spokojem i wrócili z „Kardashianami” na Hulu i Disney+. Dla fanów wydawało się, że nic się nie zmieniło. Hulu ogłosił, że premiera serialu była najczęściej oglądaną premierą serialu w serwisie streamingowym w ciągu pierwszych trzech dni w Stanach Zjednoczonych, a także najczęściej oglądanym serialem Star Originals w Disney+ i Star+ na rynkach światowych.

REKLAMA

Jednak tym razem, gdy zbliża się data premiery drugiego sezonu „The Kardashians”, mamy dobrą wiadomość dla fanów Kardashian! Sezon 3 został już odnowiony. Według E!, najstarszego rodzeństwa klanu, Kourtney Kardashian niedawno potwierdził, że trzeci sezon „The Kardashians” jest już w produkcji. Premiera drugiego sezonu „Kardashian” odbędzie się 22 września 2022 roku.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Gdzie obejrzeć odcinek 1 sezonu 2 „Kardashians”? I wszystko inne o premierze serialu

„The Kardashians” o Hulu: Od Ye odzyskającego seks taśmę Kima po niewierność Tristana, oto najbardziej dramatyczne momenty

REKLAMA


Ponieważ data premiery drugiego sezonu jest tuż za rogiem, nowe przypuszczenie obudziło fanów. Ray J, były chłopak Kim, opublikował kilka zrzutów ekranu, na których obaj rozmawiali, co ostatecznie zepsuło internet. Według Codzienna poczta w Wielkiej BrytaniiRay J podwoił swoje twierdzenia, że ​​„pomysłem” Krisa Jennera było wydanie sekstaśmy z 2007 roku z jej córką Kim Kardashian, gdy dzielił się długą przemową wymierzoną w rodzinę. Piosenkarz hip-hopowy udostępnił w sobotę kilka postów na Instagramie, w których zagroził, że pozwie obie gwiazdy o zniesławienie, i przesłał krótszy klip, w którym stwierdził: „Pieprzyłeś się z niewłaściwą osobą”.

REKLAMA

Po tym, jak te posty pojawiły się w Internecie, niektórzy fani byli niezadowoleni, a nawet zwrócili się przeciwko klanom i teraz Kardashianie zmagają się z ciężarem ich gniewu. Fan napisał: „Sposób, w jaki Kim Kardashian udawała, że ​​Ray J przez te wszystkie lata wyciekał jej sekstaśmy, a teraz dowiadujemy się, że to naprawdę ona i Kris Jenner są absolutnie szaleni! lata to szaleństwo!!” Fan skomentował: „Kłamali od lat, wielu ludzi wiedziało, ale nigdy nie mieliśmy dowodów z Ray J, aby to potwierdzić, kris po prostu sprzedaje swoje dzieci za sławę i fortunę”. Fan podzielił się: „Mój Hulu idzie w górę, ponieważ musisz zapłacić tym uprawnionym miliarderom więcej pieniędzy. Pieprzyć ten program i Hulu. Odwołuję ciebie i #kartrashians #Kardashians #cancelthekardashians”. Fan napisał: „Nienawidzę tego mówić, ale chodź Kim… myślałeś, że jesteś lepszy niż ten #cancelthekardashians #respectforrayj”. Fan powiedział: „Bardziej szalone jest to, że gdyby Kris nie zrobił tego wariografu, a program nie wyemitował historii Robloxa, nie byłoby sprawy. Ustawa o zniesławieniu w stanie Kalifornia chroniłaby ich. cofnąłem się i przeciągnąłem Ray J z powrotem przez to z nowymi zarzutami ”. „@hulu #hulu #AnulujTheKardashians lub luźni subskrybenci! Istnieje wiele innych usług przesyłania strumieniowego, z których 2 wybierz nur, który nie jest potrzebny! #boycotthulu do emisji #kardashian pokaż, że to haniebne śmieci!” powiedział fan.

REKLAMA
REKLAMA
Niezależnie od sytuacji, premiera drugiego sezonu „Kardashian” odbędzie się 22 września 2022 roku w Hulu i Disney+.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button